AndroidNovinkySmartphony

15 milionů prodaných kusů Xiaomi Redmi Note 7

Řada Redmi Note 7 od společnosti Xiaomi by mohla být zatím nejlepším rozpočtovým telefonem a zdá se, že spotřebitelé na celém světě souhlasí. Ve skutečnosti čínská značka tento týden odhalila poměrně působivé tržby.

Podle Twitteru účtu Redmi z Indie, Xiaomi prodala 15 milionů Redmi Note 7 telefonů po celém světě za šest měsíců.

Zpráva přichází několik měsíců poté, co oznámila, že do konce března zasáhla série čtyři miliony kusů. Současná hodnota může být pravděpodobně přičítána k většímu počtu zásob ve stávajících regionech a na nových trzích. Je také pozoruhodné vidět tento prodejní výkon, když Note 7 Pro je k dispozici pouze v Číně a Indii.

Redmi Note 7 značky Xiaomi vyniká v porovnání s konkurenčními výrobci díky své levné startovací ceně, zadnímu fotoaparátu 48MP a baterii 4 000mAh.

Standardní Note 7 (známý jako Note 7S v Indii) nabízí čipovou sadu Snapdragon 660, 3 GB až 6 GB paměti RAM, 32 GB až 128 GB rozšiřitelného úložiště a fotoaparát 48 megapixelů Samsung GM-1. Mezitím varianta „Pro“ dodává procesor Snapdragon 675, 4 GB až 6 GB RAM, 64 GB až 128 GB rozšiřitelného úložiště a 48MP Sony IMX586 hlavní senzor.

Líbí se Vám tento telefon? Tak neváhejte a běžte se podívat na recenze a ceny na různých obchodech.

Comment here