AndroidAplikaceAppleNovinky

Disney+ bude k dispozici pro iOS, Apple TV, Android a Xbox One

V poslední době se hodně mluví o streamovací službě Disney+, která bude k dispozici od 12. listopadu. Společnost mezi tím sdílí další nové podrobnosti.

Dnes jsme se dozvěděli o tom, jak a kde budeme moct sledovat obsah této služby. Nejen, že bude zahrnovat novou originální řadu The Mandalorian, každou sérii The Simpsons a celou filmovou knihovnu Disney. Zatím tedy víme, že Disney plánuje tuto službu přivést do „Vašich oblíbených“ chytrých televizí, telefonů, notebooků, tabletů a herních konzolí (jediné zařízení, které zatím oznámila je Sony Playstation 4). Nyní ale společnost oznámila, že Disney+ bude podporován na iOS, Apple TV, Android, Android TV, Google Chromecast a Xbox One.

Zejména na zařízeních Apple, Disney říká, že se lidé již mohou přihlásit k odběru prostřednictvím nákupu v aplikaci. V USA bude k dispozici za $6.99 (160 Kč) nebo $12.99 (300 Kč) v balíčku, který zahrnuje Hulu (s reklamami) a ESPN+. Tato služba tak bude velmi podobná standartnímu plánu od Netflixu.

Disney+ platformy

USA není jedinou zemí, kde bude Disney+ k dispozici od 12. listopadu. Mezi další země patří Kanada a Nizozemsko. Dále od 19. listopadu bude k dispozici v Austrálii a na Novém Zélandu. Příchod společnosti do těchto zemí je začátkem globálních plánů rozvoje společnosti. Společnost očekává, že během prvních dvou let bude k dispozici na „největších světových trzích“.

Pokud Vás zajímají další podrobnosti, tak nezapomeňte naší stránku sledovat. Budeme Vás totiž informovat o dalších novinkách.

Comment here