AndroidNovinky

Google Play Pass – přístup k prémiovým hrám i aplikacím

Google Play Pass

Existence služby Google Play Pass byla neoficiálně zveřejněna již před několika měsíci, ale oficiální informace byly k dispozici teprve před měsícem. Nyní Google zveřejnil, že již nebude dlouho čekat na její vydání.

Společnost Mountain View na Twitteru poznamenala, že služba bude již brzy k dispozici.

Služba Google Play Pass je vlastně předplacená služba pro aplikace v Obchodě Play, která Vám umožní platit paušální poplatek, za který získáte přístup k řadě prémiových her a aplikací.

Podle snímků pořízených službou AndroidPolice (minulý měsíc), bude tato služba stát $4.99 (~ 117 Kč) měsíčně – zatím to ale není potvrzená částka. Snímky obrazovky také ukazují různé hry, které by mohly být údajně dostupné. Včetně her: 80 Days, Brothers: A Tale of Two Sons, Limbo a Stardew Valle.

Je také zajímavé, že Google tímto škádlí společnost Apple pouhé hodiny před jejich událostí. Společnost Apple totiž oznámila svou vlastní službu předplatného her již v březnu, nazvanou Apple Arcade.

Služba Apple dosud nebyla spuštěna, ale událost iPhone 11 se jeví jako vhodný čas na zveřejnění nebo odhalení podrobností. Uvidíme tedy, zda Apple svou službu představí již na akci, či nikoliv.

Byli byste ochotni zaplatit předplatné služby Google Play Pass? Co si o tom myslíte Vy? Dejte nám vědět v komentářích.

Comment here