AndroidAplikaceNovinky

Obchod Google Play přešel na nový jasnější design

Google Play nový design

Obchod Google Play získává nový vzhled, který stejně jako většina pozdějších redizajnů společnosti Google spojuje barevnou zelenou hlavičku ve prospěch jasnějšího a bělejšího stylu. (Aplikace Gmail také ztratila na začátku tohoto roku červenou hlavičku).

Stejně jako obchod s aplikacemi pro iOS, který před dvěma lety dostal podobný redesign, nový obchod Play Store má nyní samostatné karty pro aplikace, hry, knihy a další pro filmy a televizní pořady. Lišta se zobrazí ve spodní části u telefonů a na postranním panelu u tabletů a zařízení se systémem Chrome OS. Google také zobrazí v Obchodě Play pouze ikony se zaoblenými obdélníky, stejně jako iOS, což dává celému tématu konzistentnější vzhled. Také tento nový obchod Play Store Vám doporučí aplikace speciálně pro uživatele v sekci Doporučeno pro vás.

Podle společnosti Google by nový obchod Play Store měl být nyní spuštěn. Vypadá to, že pro nový jasný design neexistuje tmavý režim. Avšak časem možná přidají nějaký „dark mode“ nebo něco podobného. A co říkáte na nový design Vy?

Comment here