AndroidAppleHryNovinky

Hearthstone: nejlepší balíčky této sezóny!

Nudíte se uprostřed horkých letních dnů? Pak je nejlepší připravit si nějaký super balíček karet a začít stoupat v hodnocených hrách Hearthstonu!

Hodnocená hra může být silně konkurenční a někdy frustrující, ale to všechno se dá napravit pomocí správného balíčku karet! Pokud ve hře Hearthstone nejste obeznámeni s aktuální „metou“ karet a balíčků, tak jsme si pro Vás připravili 5 nejhranějších a zároveň nejsilnějších balíčku v Hearthstonu této sezóny.

Existuje mnoho různých seznamů balíčků karet. A my jsme vybrali z těch, kteří mají konzistentní míru výhry nad 50 procent. Některé matchupy budou těžší než ostatní a vždy v této hře bude hrát velkou roli i RNG (nebo-li náhoda, či štěstí), ale pokud budete znát komba a účel, či cíl Vašeho balíčku, tak byste s těmito balíčky neměli mít problém.

Zde jsou naše nejlepší Hearthstone balíčky této sezóny.

  1. Bomb Mech Hunter
  2. Murloc Shaman
  3. Control Warrior
  4. Bomb Warrior
  5. Token Druid

1. Bomb Mech Hunter

Expanze Rise of Shadows nám přinesla mnoho nových karet, které do tohoto balíčku perfektně zapadají. Známý jako Bomb Mech Hunter nebo jednoduše Mech Hunter, kombinuje balíček Deathrattle, který je již k dispozici ve třídě Hunter s Mech miniony. Jak jste si mohli tipnout, tak z jeho názvu už vyplývá, že je to agresivní balíček, který se zaměřuje na co nejrychlejší zničení Vašeho nepřítele. Vaše výherní podmínka je neustálé vykládání karet do hry a aktivování Vašich „Deathrattle“ účinků.

Jak toho dosáhnout? Jedna z karet, která je pro Váš úspěch klíčová, je Bomb Toss. Nejedná se jen o udělení dvou poškození do nepřítele, ale přivolá do hry Goblin Bomb, která udělí soupeři další dvě poškození, když je zničen. Explodinator dělá stejnou práci, ale lépe – jeho bitevní výkřik vyvolává dva Goblin Bomby.

Zde přichází Fireworks Tech a Missile Launcher. Fireworks Tech dává přátelským mechům + 1 / + 1, ale také spouští jejich Deathrattle efekty. Missile Launcher, na druhé straně, je skvělý pro mid-pozdní hru, protože udělí 1 poškození všem ostatním postavám. Pokud jste do té doby vybudovali masu Goblin Bombs, spuštění tohoto efektu vytvoří docela silný výbuch.

Balíček Bomb Mech Hunter má své countery (tzn. balíčky, které jsou lepší, než tento). Tento balíček není moc dobrý proti: Token Druid nebo Control Shaman balíčkům, ale celkově je to velmi silný balíček této mety. Nejlepší na tom je, že většinou potřebujete běžné karty s občasnými vzácnými a legendárními kartami, takže tento balíček není až tak obtížný vytvořit.

2. Murloc Shaman

Murloků bylo v Hearthstonu vždy plno, ale nikdy nebyli moc hraní. Až do teď!

Tento Murclo Shaman je navržený tak, aby rychle přemohl soupeře. Tento balíček má snadno pochopitelné synergie. Stejně jako Mech Hunter, i Vaše cesta k vítězství spočívá ve spamovaní Vašich karet v bitvě – tentokrát s vodními monstry. Dalším zásadním rozdílem je to, že místo toho, abyste se vypořádali s nepřátelskými kartami, musíte tvrdě útočit přímo do soupeře.

Díky nízkým nákladům na vyvolání karty budete moct házet jednoho Murloca za druhým do bitevního pole a soupeř nebude ani stíhat všechny ničit. Skutečným klíčem k úspěchu jsou Coldlight Seer a Murlock Warleader, kteří dávají Vašim Murlokům +2 zdraví a +2 útok. Takže hned jak budete mít ve hře tyto dvě karty, tak by pro Vás mělo být vítězství velmi snadné.

Váš klíč k vítězství je zničit nepřítele co nejdříve. Jakmile bude hra trvat déle a déle, Vaše šance na vítězství se budou snižovat. Nejhorší protihráči budou ti, kteří hrajou takzvané kontrolní balíčky. Zbytek zápasů by pro Vás měl být jednoduchý. Také tento balíček neobsahuje žádné drahé karty, takže je perfektní pro začátečníky.

3. Control Warrior

Předchozí dva balíčky byly spíše agresivní. Šlo Vám hlavně o zničení nepřítele v co nejkratší době. Tento balíček je ale pravý opak. Jedná se o balíček jménem Control Warrior, který Vám umožní hru prodloužit a ovládat ji. A stejně jako ostatní kontrolní balíčky i Control Warrior spoléhá na ničení nepřátelských karet, aby dosáhl svých cílů.

Nicméně, musíte hrát opatrně a konzervativně ze začátku a a uprostřed hry. Většinu času byste měli reagovat na soupeřovy pohyby a bránit jim v převzetí kontroly nad bitvou.


Karty jako Shield Block a Eternium Rover vám také pomohou vybudovat armor, a tak hru prodloužit. Když Váš nepřítel bude mít desku plnou karet, tak je můžete všechny smazat kartami jako jsou Brawl a Dyn-o-matic. To může být efektivní také z psychologického hlediska. Hráči celou hru dávají kartu za kartou, až jim nezbyde v ruce vůbec nic a Vy pak jedinou kartou smáznete vše co ve hře měl. Hodně lidí se většinou hned vzdá, jelikož jsou kvůli toho frustrovaní

Jediná nevýhoda Control Warriora je ta, že tento balíček je velmi nákladný na výrobu. Obsahuje hodně legendárních a epických karet. Takže si hodně hráčů nebude moct dovolit tento balíček a bude jim trvat, než si ho budou moct sestavit.

4. Bomb Warrior

Nejlepší způsob, jak popsat další záznam v našem nejlepším seznamu Hearthstone decků, by bylo DOT (damage over time). Bomb Warrior nebude rychle ničit soupeře, ani Vás nebude nutit k tomu, abyste hráli konzervativně.

Toho je dosaženo díky brilantní synergii karet jako Clockwork Goblin a Augmented Elekk. První z nich má bojovou schopnost, která míchá bomby do soupeřového balíčku, zatímco druhá přidává další kopii. Měli byste ze začátku hry posílat nějaké Vaše karty do bitvy, abyste hned ze začátku nepřišli o tolik životů. Karty jako Shield Block a Eternium Rover budou také nástrojem vašeho přežití.

Jakmile se dostanete do poloviny hry, je na čase rozjet vaše bombové šílenství. Nyní budete moci ovládat kartu Wrenchcalibur, která přidá do balíčku protihráče bombu. Pokud máte kartu Augmented Elekk, tak teď je nejlepší čas ji použít.

V pozdní hře může být poslední výbuch spuštěn pomocí karty Blastmaster Boom – za každou bombu, kterou má Váš nepřítel v balíčku se přivolá Boom Bot. Pokud se nepřítel bude snažit tyto bomby nějak zničit, akorát si tím sám ublíží. Tyto bomby způsobují 1-4 zranění náhodnému nepříteli. Tento balíček je také trošku dražší na výrobu, ale ne tak jako Control Warrior

5. Token Druid

Poslední balíček, který dnes uvedeme bude Token Druid. Tento balíček je velmi populární díky své efektivitě a nenáročnosti. Starý Token Druid z expanze Rise of Shadows byl sice lepší, ale nynější stojí také za to!

A jak tedy funguje? Je to podobné jako u Murloc Shamana – Vaším cílem je zaplavit desku velmi levnými miniony a použít na ně skupinové bonusy. V rané hře si chcete udržet ruku tak prázdnou, jak jen to bude možné. Vyvolat všechny Vaše karty co budete moct a ve většině případů ignorujte nepřátelské jednotky a útočte přímo do nepřítele.

Nejlepším nástrojem ve vašem arzenálu bude Power of the Wild, Savage Roar a Blessing of the Ancients, z nichž všechny Vám dávají bonusové zdraví, útok nebo obojí. Pokud váš soupeř shromažďuje svou vlastní armádu, je čas zastavit jejich nápor Wrathem.

Vaším cílem by mělo být ukončit hru co nejdříve. To je důvod, proč by balíček Token Druid neměl být podceňován. Balíček se skládá z obyčejných karet s občasnými vzácnými, ale když je správně použijete, tak tento balíček má opravdu sílu.

Toto jsou naše tipy na pět nejlepších balíčků Hearthstone v aktuální metě. Doufáme, že Vám tento seznam pomůže ve vítězství v hodnocených bitvách. Znáte ještě lepší balíčky, než jsou tyto? Tak neváhejte a komentujte.

Comment here