AndroidHryNovinky

Fortnite pro Android: Vše co potřebujete vědět

Fortnite je Battle Royale hra, která se velmi rychle stala obrovským hitem. Každý den ji hrají miliony lidí a brzy se toto číslo ještě navýší.

Není divu, že hra Fortnite expanduje na každou platformu. Můžeme si jí užit na platformách PS4, Xbox, PC, iOS a nově také na platformě Nintendo Switch.

Proč vlastně není Fortnite stále k dostání na Android zařízeních? Důvod je takový, že Epic má potíže přizpůsobit hru k systému Android, tak nám nezbývá nic jiného než chvíli počkat.

Fornite na Android by měl být k dispozici již v létě

Ano, podle některých zdrojů by se mělo tak stát v létě, ale stále není upřesněné datum. O každé novince, co se týče Android verze Vás budeme ihned informovat.

Jo, ale našel jsem web, který mi nabídl soubor APK …

Stop. Hra zatím není dostupná pro Android, takže všechny webové stránky, které nabízí Fortnite verzi pro Android, jsou podvod.

Vzhledem k tomu, že společnost Epic Games oznámila, že vypustí do světa Android verzi během léta, objevila se spousta falešných webových stránek, které tvrdí, že nabízí Fortnite APK. Takže apelujeme na Vás, nikdy nestahujte z neověřených zdrojů.

Zdroj

Comment here