AndroidHryNovinky

The Elder Scrolls: Blades | nová hra od Bethesdy

  • Bethesda oznámila novou hru The Elder Scrolls: Blades

  • Hra se bude odehrávat z pohledu první osoby

  • Můžete se zaregistrovat a soutěžit tak o předběžný přístup ke hře.

Společnost Bethesda oznámila novou hru na Android. Jedná se o The Elder Scrolls: Blades, což je velmi známá hra. Hra je dělaná ve first-person módu (hraní v první osobě). Hra bude zcela zdarma a bude dostupná na podzim tohoto roku.

Budete hrát jako člen starověkého řádu Blades, kteří byli vyhození do exilu a budete muset obnovit své rodné město z trosek. Budete mít k dispozici prvky budování města, spoustu úkolů a bitvy v reálném čase.

Grafika a obrázky v traileru vypadají opravdu úžasně! Hory, hrady a dungeony v pozadí hry udržují dobrou středověkou atmosféru.  Bethesda oznámila, že hra bude mít grafiku na úrovni herních konzolí.

Stejně jako v první Elder Scrolls hře, která vyšla na Android – The Elder Scrolls: Legends (což byla karetní hra) – se budeme moct těšit na plno zajímavých věcí. Například na Arénu, kde budete moct bojovat proti svému protivníkovi online jeden na jednoho. Dále by pak ve hře měl být „Abyss“ mód, ve kterém budete bojovat do té doby, než zemřete.

Společnost Bethesda nezmínila, zda hra bude obsahovat nějaké reklamy, nebo nějaké to zpoplatnění ve hře. Nicméně předešlé hry, jako Fallout Shelter obsahovaly nákupy bonusových věcí za reálné peníze. Takže to bude pravděpodobně stejné i u The Elder Scrolls

I když má být hra vydána až na podzim, tak se můžete zaregistrovat na jejich stránce a soutěžit tak o zkušební verzi této hry. Zaregistrování Vám potom dá exkluzivní meč a helmu. Registrace se uzavírá 15. června.

 

Zdroj

 

Comment here