AndroidHryNovinky

TOP 15: Ty nejlepší střílečky pro Android.

Střílečka

Opravdu nemůžete získat více akce než se střílečkami. Ať už se jedná o střílečku z třetí osoby, z první osoby nebo něco mezi tím, obvykle máte spoustu nábojů, výbuchů a chaosu. Je to jeden z nejobtížnějších žánrů, pokud se bavíme o mobilních zařízeních, protože u stříleček hodně závisí na přesnosti. A to je velmi obtížné udělat na dotykové obrazovce. Níže jsme si pro Vás tedy připravili ty nejlepší střílečky pro Android. Odkaz na stažení najdete vždy pod danou hrou.

Ailment

Ailment je kombinace střílečkou RPG. Hráči prozkoumávají svět, najdou kořist a výstroj, zničí své nepřátele a zapojí se do opravdu intenzivního akčního boje. Grafika je v takovém retro stylu, takže bohužel nepatří mezi nejlepší graficky vypadající hry. Ale i tak je mechanika hry pevná a ovládací prvky hry se docela snadno naučí. Funguje také  ve více než půl tuctu jazyků.

Ailment
Ailment
Developer: BeardyBirdGames
Price: Free+

Critical Ops

Critical Ops patřila mezi nejpopulárnější střílečky pro Android vůbec (než ji hry Fortnite a PUBG předběhly). Hra je vybavena slušnou grafikou, online multiplayerem, spoustou různých zbraní, které lze použít a také plno skinů na zbraně. Mechanika ovládání je pro střelce první osoby docela typická. Hra také obsahuje velké množství herních režimů, takže se opravdu nudit nebudete. Vývojáři jsou s tímto projektem celkem aktivní, takže dostává časté aktualizace a vylepšení. Opravdu se nám tato hra líbí.

Critical Ops
Critical Ops
Developer: Critical Force Ltd.
Price: Free+

Dead Effect 2

Dead Effect 2 je střílečka ve stylu sci-fi. Je to duchovní nástupce Dead Effect, jedné z prvních kompetentních stříleček na mobil. Je vybaven fantastickou grafikou, spoustou zbraní, které můžete sbírat a upgradovat, spoustou padouchů, 20hodinovou kampaní pro jednoho hráče (spolu s postranními úkoly) a vývojem postav ve stylu RPG. Dead Effect je skvělý pro ty, kteří chtějí něco víc než jen běžnou střílečku. Má také zvláštní podporu pro zařízení Nvidia Shield, pokud ji tedy máte.

Dead Effect 2
Dead Effect 2
Developer: App Holdings
Price: Free+

Fortnite

Hra Fortnite patří mezi jedinečné a nejpopulárnější střílečky pro Android a další zařízení. Princip hry je jednoduchý. Spustíte se z nebe, posbíráte zbraně a předměty, které naleznete a pustíte se do boje s nepřáteli. Poslední přeživží vyhrává. Tato hra má masivní komunitu lidí. Herní mechanika je na mobilu trochu neohrabaná, ale je to jen proto, že v této hře existuje hodně ovládacích prvků. Očekáváme, že se to časem snad zlepší. Rovněž můžete synchronizovat svůj účet s ostatními verzemi hry, abyste si udrželi věci, jako jsou vzhledy a jiný obsah, který lze odemknout. Tuto hru si musíte stáhnout a nainstalovat přímo z Epic Games, protože se rozhodli, že ji prostě nepřidají do Obchodu Play. Odkaz najdete níže. Pokud Vás zajímá, které zařízení jsou u této hry podporovány, tak odkaz najdete zde.

Gigantic X

Gigantic X je sci-fi střílečka připomínající starší hry jako je například Contra. Je tu spousta intenzivních akcí, barevné grafiky, spousty výbuchů a spoustu ovládacích prvků. Hráči bojují proti mimozemšťanům, aby pomohli lidstvu expandovat dále do vesmíru. Hra obsahuje tři hratelné postavy, linii příběhu, tuny kořistí, online režim pro více hráčů a další. Hra navíc vyžaduje připojení k internetu, takže si ji offline bohužel nezahrajete. Gigantic X je jedna z lepších, novějších střeleckých her pro Android.

Gigantic X
Gigantic X
Price: Free+

Gunstar Heroes Classic

Gunstar Heroes Classic je mobilní port populární střelce SEGA Genesis od roku 1993. Je součástí uznávané série SEGA Forever. Zahrnuje celou původní hru s mírně ostřejší grafikou a dotykovým ovládáním. Mezi další funkce patří lokální a multiplatformní multiplayer, výsledkové tabulky. Také podporuje ovladač HID. Základní hra je kompletní titul a obsahuje reklamy. Tyto reklamy můžete odstranit jedinečným nákupem za 1,99 $ (což je cca 46 Kč.). Chválíme společnost SEGA za to, že tuto hru dokázali přivést zpět. Nejedná se sice o nejdelší hru, ale díky žebříčku, který je ve hře, můžete neustále postupovat výše.

Gunstar Heroes Classic
Gunstar Heroes Classic
Developer: SEGA
Price: Free+

Hitman: Sniper

Hitman: Sniper je střílečka od společnosti Square Enix. Zaměřuje se spíše na trpělivost než na veškeré vzrušení. Budete hrát jako odstřelovač posazený mimo dohled ostatních. Vaším úkolem je eliminovat Vaše cíle bez vyvolání poplachu. Existuje celá řada způsobů, jak splnit každou misi a existuje 150 misí, které si můžete zahrát. Hra Hitman má také výsledkové tabulky, odemykatelné odstřelovací pušky a dokonce i skryté vedlejší mise. Hra patří mezi nejlepší stealth střílečky. Celá hra stojí 31,99 Kč a za upgrady ve hře si můžete připlatit, pokud budete chtít.

Hitman Sniper
Hitman Sniper
Developer: SQUARE ENIX Ltd
Price: CZK 31.99+

Into the Dead 2

Into the Dead 2 je zábavná hybridní střílečka. Součástí hry je také nekonečná mechanika běžců. V podstatě běháte a vyhýbáte se mrtvým dokud Vás nějaký z nich nezastaví. Některé z herních funkcí zahrnují slušnou grafiku, různé zbraně, psí společníky, některé obranné mechanismy věže a několik verzí konce. Into the Dead je velmi zábavná hra, u které vydržíte spousty hodin. Určitě zkuste i první díl této hry.

Into the Dead 2: Zombie Survival
Into the Dead 2: Zombie Survival
Developer: PIKPOK
Price: Free+

MADFINGER shooting games

MADFINGER Games jsou jedni z nejlepších vývojářů stříleček. Mají dobrou sbírku vynikajících her včetně série Shadowgun, Unkilled, Dead Trigger 1 a 2 a mnoho dalších. Unkilled a Dead Trigger jsou zombie střílečky. Zabijíte spousty nemrtvých, zombie bossů a také sbíráte různé zbraně. Grafika je také fantastická. Shadowgun je spíše klasická střílečka s kampaní, online multiplayerem a dalšími funkcemi. Některé hry jsou zdarma, jiné jsou placené. Žádná z těchto her není vůbec špatná, takže určitě neváhejte a zkuste všechny! Shadowgun Legends je zatím nejnovější hra této společnosti.

Meganoid (2017)

Meganoid (2017) je akční plošinovka s prvky střelby. Hra obsahuje náhodně generované úrovně, takže každý level je většinou jiný. Má také spotřební materiál, alternativní trasy a další mechaniky, které udržují tuto hru velmi zajímavou. Existuje dokonce funkce, kde můžete měnit části skutečné úrovně, včetně věcí, jako je mechanika zbraní. Meganoid je docela odlišná a jedinečná od jiných střeleckých her. Meganoid si můžete koupit za 129,99 Kč.

Meganoid(2017)
Meganoid(2017)
Developer: OrangePixel
Price: CZK 129.99

Modern Combat 5

Modern Combat 5 patří mezi nejoblíbenější střílečky na mobilu. Má velkou komunitu, slušnou grafiku. K dispozici je obvyklý režim kampaně spolu s oblíbeným, ale stále velmi konkurenčním režimem pro více hráčů. Můžete si vybrat mezi jednou ze šesti tříd, z nichž každá má své vlastnosti a výhody. PUBG Mobile a Fortnite tuto hru zastínili, ale Modern Combat 5 je jedna z originálních mainstreamových stříleček pro mobily. Modern Combat Versus je technicky nejnovější hra v řadě, ale před tím, než jí udělíme nějaký titul „top“, potřebují vývojáři na této hře ještě trochu zapracovat.

Modern Combat 5: eSports FPS
Modern Combat 5: eSports FPS
Developer: Gameloft SE
Price: Free+

Morphite

Morphite je jednou z novějších střeleckých her. Byla to také jeden z nejlepších her roku 2017. Je vybaven slušnou grafikou, rozsáhlým průzkumem a různými misemi. Hra je trochu jako mobilní verze hry No Man’s Sky. Planety jsou generovány náhodně. Žádné dva světy tedy nejsou stejné. Bezplatná verze Morphite Vám dává dvě příběhové mise a neomezené objevování. Další obsah této hry si musíte bohužel zaplatit.

Morphite
Morphite
Developer: Crescent Moon Games
Price: Free+

NOVA Legacy

Tituly NOVA patří mezi nejúspěšnější střílečky. NOVA Legacy je nejnovější titul v řadě. Na rozdíl od Modern Combat je toto téma více zaměřené na sci-fi. NOVA Legacy je vybavena dobrou grafikou, online multiplayerem a režimem kampaně pro sólové hraní. Existují také speciální události a spoustu dalších věcí, které pomohou rozšířit hru.

N.O.V.A. Legacy
N.O.V.A. Legacy
Developer: Gameloft SE
Price: Free+

PUBG Mobile a PUBG Mobile Lite

PUBG Mobile je další bitevní royale a stejně jako fortnite patří mezi nejpopulárnější střílečky pro Android a další zařízení. Padnete na ostrov z letadla. Odtud popadnete zbraně, vybavení a vozidla. Cílem je být poslední přeživší osobou. Originální verze je pro 100 lidí. Zatímco verze Lite se mění na 50 osob, aby lépe fungovala pro méně výkonné mobily. Je to mnohem suchší zážitek než Fortnite, protože Fortnite má systém stavby. Někteří lidé však dávají přednost poněkud realističtějšímu zážitku před arkádovým zážitkem Fortnite. Pokud máte rádi reálnější střílečku, tak tahle je přímo pro Vás. Pokud chcete spíše arkádovou střílečku, tak si raději zahrejte Fornite. Navíc PUBG je k dispozici na Google Play a Fortnite není. Pokud se chcete podívat na naše tipy a triky k této hře, tak klikněte zde.

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
Developer: Tencent Games
Price: Free+

Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded patří mezi nejlepší střílečky na mobilní zařízení. Jako většina her v tomto žánru pilotujete letadlo a musíte se probojovat skrz padouchy. Hra také zahrnuje upgradovatelné zbraně a brnění, cíle na úrovni a další. Grafika je překvapivě vynikající a hra sama o sobě se snadno ovládá. Existují také buff karty a další věci, které vám pomohou zvýšit šance na úspěch. Je to spousta legrace a opravdu touto hrou nic nezkazíte.

Sky Force Reloaded
Sky Force Reloaded
Developer: Infinite Dreams
Price: Free+

Toto jsou ty nejlepší střílečky pro Android, které jsme si pro Vás připravili. Pokud jsme na některou z her zapomněli, tak neváhejte a sdělte nám to v komentářích!

Comment here