AndroidAppleNovinky

Nová reklama od Applu naráží na Obchod Google Play

Války mezi platformou Android a iOS nejsou nijak neobvyklé. Tyto dvě strany se někdy navzájem „podkopávají“. Na internetu se objevila nová 15sekundová reklama od Applu, která směřuje na nedávné problémy týkající se bezpečnosti aplikací v Obchodě Google Play.

Jak můžete vidět v reklamě: dívka si vezme krabici, která ji následně vybuchne v rukou. Dále přechází k druhé polici, tam si vezme krabici a nic se nestane. Mezitím ale další výbuch na předchozí poličce způsobí to, že celá polička spadne.

Zatímco popisek na pravé straně označuje Apple App Store, levá strana označuje jen Your Store (Tvůj obchod). Společnost Apple se pravděpodobně nechce navážet do Obchodu Google Play, ale je zcela jasné, že po posledních zkušenostech s aplikacemi pro Android se jedná právě o Obchod Google Play.

Apple se pravděpodobně snaží říct, že Apple Store je bezpečnější než Google Play, právě kvůli problémům s aplikacemi v posledních měsících, jako například problémy s krypto měnami a aplikace, které Vám tajně nabízejí každý týden.

Avšak ve skutečnosti nedávný krypto měnový podvod, který se dostal do Google, nedávno zasáhl i App Store. Také zhruba před dvěma měsíci společnost Apple poslala svým zákazníkům varování, aby si dali pozor na emaily od aplikace App Store. Takže vlastně těžko říct, proč si Apple myslí, že je bezpečnější App Store než Obchod Google Play.

Zdroj: Android Authority

Comment here