AndroidNovinkySmartphony

Nový prototyp se zahnutým displejem od společnosti Oppo

Oppo Smartphone

Společnost Oppo vydala obrázky nového designu displeje smartphonu, který nazývá „Waterfall Screen“. Zatímco Oppo dříve vydalo telefony se zakřivenými obrazovkami, jako je Find X, fotografie ukazují, jak Waterfall Screen posouvá myšlenku na další úroveň. Rozšířili totiž panel ještě dále kolem okrajů obrazovky o 88 stupňů.

Oppo Waterfall Screen
Oppo Waterfall Screen

To nepochybně vypadá v pořádku, i když by to mohlo vyvolávat určité obavy ohledně použitelnosti. Není jasné, zda bude další část obrazovky citlivá na dotyk nebo zda společnost dělá něco, aby to byl jenom vizuální efekt a nebylo možné na něj klikat. Hrany telefonu také nemají dostatek místa pro tlačítka napájení a hlasitosti, takže Oppo bude muset někde najít místo, kde je přemístí.

Oppo Waterfall Screen

V každém případě je pravděpodobné, že tento design uvidíme v komerčním telefonu již brzy – společnost Oppo často oznamuje klíčovou technologii v prototypové podobě jako upoutávku na další zařízení. Například u předešlého prototypu představili funkci 10x Zoom. Tu posléze přidali do jejich nového modelu jménem Oppo Reno, který mimochodem stojí opravdu za to.

Prozatím celá společnost ve své tiskové zprávě říká: „S inovativním designem„ Waterfall Screen “ brzy nabídneme uživatelům pohlcující vizuální zážitek a inovativní estetiku.“

Comment here