AndroidNovinkyPříslušenství

Essential Phone dostane magnetický jack pro sluchátka

Essential Phone získává jako první připevňovací modul. Jedná se o magnetický 3,5mm jack pro sluchátka. Essential zmínil, že na tomto příslušenství pracuje již od září.

Společnost Essential oznámila, že poskytuje 3,5mm chybějící konektor pro sluchátka. Nové příslušenství nese název Audio Adapter HD, obsahuje ESS Saber DAC s vysokým rozlišením a je vyrobeno z opracovaného titanu pro mimořádnou trvanlivost. Takže si nadále budete moct nabít telefon během poslechu hudby ve stejném čase.

Další novinkou je podpora Tidal’s Master Quality Authenticated (MQA) a nové partnerství s hudební službou, kde mohou uživatelé poslouchat hudbu přes MQA. Společnost Tidal nabízí majitelům těchto telefonů tříměsíční předplatné svého Hi-Fi zdarma, aby si vyzkoušeli zvuk ve vyšším rozlišení.

Magnetické připojovací příslušenství bylo vyhlášeno jako hlavní rys telefonu, když byl poprvé představen v roce 2017. Ale kromě 360-stupňové kamery, která byla představena společně s telefonem, jsme se žádného jiného příslušenství nedočkali.

Zatím nevíme, kolik bude Audio Adapter HD stát, ale měl by být k dispozici někdy toto léto.

Zdroj: The Verge

Comment here