AndroidNovinkyPříslušenství

Honor vydal sluchátka, které měří Váš tep a další příslušenství

Kromě Honoru 9i, Honoru Play a technologie GPU Turbo, Honor oznámil také nové kabelové sluchátka a sportovní pásku na ruku, která snímá tělesné statistiky během cvičení.

Honor Earphones

Jedná se o dvojici kabelových sluchátke, které jako první měří i tepovou frekvenci během poslouchání hudby nebo cvičení. Lidské ucho je totiž ve srovnání s měřením na zápěstí lepší a přesnější.

Honor má vlastní aplikaci, kterou si uživatelé musí stáhnout, pokud chtějí, aby sluchátka sledovali jejich srdeční frekvenci. Jsou k dostání v černé a bílé perleťové barvě a jejich cena se pohybuje okolo $20 (cca 440 Kč) a dodávají se se špunty do uší různých velikostí.

Honor také oznamuje, že tato funkce funguje na více smartphonech včetně modelů Huawei Mate 10, Mate 10 Pro, P20 a P20 Pro, Galaxy S7, Galaxy Note 8, Vivo X9, Vivo, Y66 apod.

V prodeji jsou již na stránkách Vmall.com nebo JD.com

Honor Sports Armband

Pokud jste typ člověka, který používá svůj telefon při běhu nebo v posilovně, aby si změřil své statistiky, nezmeškal žádný hovor nebo používal GPS, tak Honor má pro Vás novou sportovní pásku.

Páska je elastická, takže se Vaší ruce přizpůsobí. Má i místo na bankovní karty nebo průkazy do tělocvičny. Honor tvrdí, že telefon nemusíte z obalu ani vytahovat, protože ochranný obal podporuje dotykový vstup.

Zatím zde nejsou žádné informace o ceně a dostupnosti.

Zdroj: Gizmo China

 

 

Comment here