NovinkyPříslušenství

Mighty, offline audio přehrávač Spotify získal aktualizaci

Hudební přehrávač Mighty získává od dnešního dne velkou aktualizaci softwaru. Aktualizace přináší pět nových funkcí, včetně offline přístupu k podcastům od Spotify a seznamům skladeb.

Mighty je malý hudební přehrávač, který připomíná iPod shuffle, který Vám umožní poslouchat hudbu ze Spotify offline. Je užitečný, pokud s sebou nechcete všude nosit smartphone.

Přehrávač může obsahovat více než 1 000 skladeb, streamovat hudbu přes WiFi a podporuje jak sluchátka Bluetooth, tak i sluchátka s konektorem. Je také voděodolnýa může se pochlubit až 5hodinovou životností baterie.

Asi nejzajímavějším prvkem je možnost synchronizovat podcasty Spotify přímo na zařízení. Spotify nedávno vyvíjel svou knihovnu podcastů, takže Mighty představí tuto funkci.

Zařízení nyní také podporuje snadný přístup k seznamům skladeb, které Spotify vytváří, například Weekly a Release Radar. Mighty také oznamuje, že díky každodenní synchronizaci, která probíhá v noci, budete mít všechny playlisty čerstvě aktualizované.

Mighty si nově také pamatuje Vaši poslední skladbu, kterou jste poslouchali, takže při dalším zapnutí nebudete muset hledat danou skladbu či playlist.

Mighty je k dipozici na Amazonu v černé nebo oranžové barvě a jeho cena se pohybuje okolo $85.99 (1 900 Kč).

Zdroj

Comment here