AndroidPříslušenství

Sluchátka TicPods Free jsou jako AirPods, jen pro Android

Apple AirPods, bezdrátová sluchátka do uší od Applu, pracují se zařízeními Android. AirPods jsou bluetooth sluchátka a jdou bez problému spárovat s jakýmkoliv smartphonem od Androidu.

Avšak nemáte již zpřístupněné jakékoliv další funkce, které iPhone využívá (viditelná úroveň baterie AirPodů, rychlý přístup k virtuálnímu asistentovi a další). Naštěstí společnost Google právě představila nová sluchátka TicPods Free, které budou pracovat na platformě Android stejným způsobem jako AirPods pro iPhone.

TicPods Free dokonce vypadají podobně jako AirPods, přicházejí však ve více barvách než AirPodds, včetně této úchvatné červené barvy:

Navzdory jejich malým rozměrům je můžete i ovládat pomocí gest. Například pokud Vám bude někdo volat, tak můžete dvojitým kliknutím hovor přijmout, naopak dlouhým stisknutím hovor odmítnete. Pokud žádný hovor mít nebudete, tak v tomto případě dvojitým kliknutím si můžete přepnout na další skladbu v aktuálním seznamu skladeb.

Posunutím nahoru a dolů změníte hlasitost a dlouhým stisknutím si můžete zapnout i virtuálního asistenta, ať už se jedná o asistenta Google nebo Alexa.

Dalším skvělým prvkem je automatická detekce ucha. Řekněme, že posloucháte hudbu a někdo k Vám příjde a chce se na něco zeptat. Když si sundáte jedno sluchátko, tak se hudba automaticky pozastaví, když si poté sluchátko vrátíte, hudba bude pokračovat od místa, kde se zastavila.

Podle Mobvoi by měla tato sluchátka vydržet po jednom nabití až 4 hodiny. Může se to zdát málo, ale nabíjení tohoto zařízení na plnou kapacitu trvá jen 40 minut. A navíc můžete používat i pouzdro, které slouží jako přenosná nabíječka, která Vám poskytuje až 18 hodin výdrže baterie.

TicPods budou k dispozici ve třech barvách: bílá, modrá a červená. Momentálně se dají koupit za $59, když si je předobjednáte. Pokud ale budete čekat, než se zařízení dostane do obchodu, tak se cena zvýší na $129.

Zdroj: Android Authority

Comments (1)

  1. Hello, I log on to your blogs regularly. Your story-telling style is
    awesome, keep it up!

Comment here