AndroidNovinkySmartphony

Realme XT: první smartphone s 64MP fotoaparátem

realme 64mp

Nadcházející telefon Realme XT bude prvním telefonem, který se objeví s 64 megapixelovým fotoaparátem. společnost CMO odhalila, že jedna ze čtyř zadních kamer bude používat nový senzor s vysokým rozlišením. Což je téměř jistě z nového senzoru ISOCELL Bright GW1 od společnosti Samsung. Telefon také obsahuje ultraširokouhlý objektiv, makro objektiv a hloubkový senzor.

Realme závodí proti Xiaomi a vydává první 64-megapixelový fotoaparát v telefonu. Očekává se, že Xiaomi odhalí Redmi Note 8 29. srpna. Předvídá se, že Redmi Note 8 Pro bude používat stejný senzor s vysokým rozlišením. V současné době neexistuje žádné oficiální info o datu vydání telefonů Xiaomi nebo Realme, takže není jasné, který bude první na trhu.

Realme XT 64mp

Přestože je senzor ve výchozím nastavení navržen tak, aby produkoval 16 megapixelové obrazy (kombinací informací ze skupin po čtyřech pixelech), obrázky obsahují ohromující množství detailů. Pokud chcete vidět, jak mohou fotografie pořízené pomocí Realme XT vypadat, podívejte se na ukázkové obrázky, které společnost vydala začátkem tohoto měsíce.

Obě telefonní společnosti připravují spuštění 64-megapixelových telefonů. Avšak Xiaomi chce být o něco napřed a pracuje na telefonu s 108 megapixelovým senzorem. Bohužel nezmínili žádné informace o tom, kdy by tento telefon mohl být uveden natrh. Jakmile budeme vědět více informací o těchto smartphonech, tak Vás budeme hned informovat, takže nezapomeňte sledovat naší stránu.

Comment here