AndroidNovinkySmartphony

Samsung Galaxy Note 10 a Note 10 Plus: cena a dostupnost

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 a Note 10 Plus jsou nyní konečně na trhu! Pokud hledáte podrobnosti o ceně vlajkových lodí Samsung Galaxy Note 10 a Note 10 Plus, datu vydání a nabídkách,  tak jste tu správně. Přichystali jsme si pro Vás všechny tyto informace právě zde.

Jak se očekávalo, obě verze Galaxy Note 10 nevýjdou zrovna nejlevněji. Vyvolávací cena Galaxy Note 10 Plus je přes 29 000 Kč a očekávaný 5G model bude pravděpodobně ještě dražší. Standardní cena Galaxy Note 10 je však ve skutečnosti levnější než loňská Samsung Galaxy Note 9.

Galaxy Note 10

Jedná se o nejlepší smartphony od společnosti Samsung, takže za své peníze dostanete docela dost. Podívejte se na všechny informace o rodině Galaxy Note 10 níže!

Datum vydání Samsung Galaxy Note 10

Společnost Samsung oficiálně představila rodinu Samsung Galaxy Note 10 7. srpna 2019 v Barclays Center v New Yorku. Předobjednávky pro Note 10 a Note 10 Plus se otevírají 8. srpna 2019, přičemž 5G varianta Note 10 bude k dispozici pro objednání později, bližší informace zatím nemáme.

Pokud nechcete zařízení předobjednat, můžete počkat do 23. srpna 2019, kdy budou zařízení k dispozici v obchodech a online. Pokud si některý z telefonů předobjednáte, měl by Vám dorazit k Vašim dveřím dříve, než je datum oficiálního prodeje. Historicky mnoho předobjednávek Samsung dorazí dříve, než je datum prodeje. V Česku bude k dispozici stříbrná a černá verze, u dražší varianty pak jen stříbrná.

Telefony Galaxy Note 10 jsou velmi drahé. Přesto Samsung v letošním roce oproti základnímu roku snižuje základní náklady na vstup, což je zajímavý krok.

Galaxy Note 10 Colors

Podívejte se na ceny níže:

  • Samsung Galaxy Note 10 s 8 GB RAM a 256 GB uložištěm bude začínat na 25 000 Kč.
  • Samsung Galaxy Note 10 Plus s 8 GB RAM a 256 GB uložištěm bude začínat na 29 000 Kč.
  •  Samsung Galaxy Note 10 Plus s 12 GB RAM a 512 GB úložného prostoru s počáteční cenou 31 000 Kč.

Pro informaci, Samsung Galaxy Note 9 začal na 23 tisících za model s 6 GB RAM a 128 GB úložištěm, takže letošní model Vám poskytne více paměti za méně peněz, což je určitě pěkné. Avšak některé ze specifikací základního modelu Note 10 jsou ve skutečnosti slabší než kterákoli varianta Note 9.

Hlavní rozdíly mezi Galaxy Note 10 Plus a menším Galaxy Note 10

  • menší 6,4palcový displej s nižším Full HD+ rozlišením
  • menší 3 500mAh baterie
  • absence slotu pro paměťové karty
  • menší 8 GB RAM
  • absence ToF senzoru

Obě verze Galaxy Note 10 budou k dispozici po celém světě u většiny hlavních dopravců, včetně Verizon, AT&T, T-Mobile a Sprint zde ve Spojených státech. Když bude varianta 5G k dispozici, bude zpočátku exkluzivní pro Verizon ve Spojených státech. Poté bude dostupný všude, ale jak už jsme zmínili, cena bude o něco vyšší.

Předobjednávky startují 7. srpna a končí 23. srpna, kdy bude zahájen prodej. Samsung si pak připravil pro ty, co si Note 10 nebo Note 10 Plus předobjednají, zajímavou akci. Pokud se na stránkách www.novysamsung.cz registrujete, můžete zároveň prodat svůj současný telefon a získat za něj až 10 tisíc Kč. Pokud se jedná o telefon typu Galaxy Note, Samsung Vám přidá k této ceně dalších 5 tisíc. Pokud je telefon jiného typu, Samsung Vám přidá k ceně 2 500 Kč. Touto akcí můžete svůj Galaxy Note 10 získat za méně jak polovinu, takže neváhejte a vyměňte svůj starý telefon za nový. Taková nabídka se přece neodmítá.

Comment here