AndroidNovinkySmartphony

Black Shark – nový herní telefon společnosti Xiaomi

Black Shark je nový herní telefon, který spadá pod společnost Xiaomi. Černo-zelený žralok asi nikoho nepřekvapí, tedy aspoň ty, kteří již někdy viděli Razer Phone, nejvýznamnější herní telefon, který je dnes na trhu.

Black Shark má odpovídající specifikace, které byste od herního telefonu očekávali. Na palubě zde najdete nejnovější procesor Snapdragon 845, paměť RAM 8 GB a varianty 64 GB/128 GB úložiště, bohužel zde nebude žádné rozšíření o paměťovou kartu. Displej o rozměrech 1080p (21:9) a baterii s 4000 mAh. Dále zde bude absence 3,5 mm jacku.

Oproti telefonu Razer si k tomuto modelu budete moct připojit analogový ovladač, který se zasune do jedné strany obrazovky. Ovladač se samozřejmě dá zakoupit i zvlášť za přibližnou cenu $28. Telefon by měl mít také k dispozici chlazení, pro využívání telefonu i během zátěže, které bylo použito v telefonech jako je Lumia 950. Každopádně Black Shark tvrdí, že by tato funkce měla snížit teplotu až o 8°C.

Black Shark je k dispozici v předprodeji od 20.dubna. Cena se pohybuje okolo $480 za model s 6 GB RAM a 64 GB úložiště – což je poměrně levná cena na to, že zde najdeme Snapdragon 845. Dražší varianta s 8GB RAM a 128 GB úložiště pak za cenu $577.

Zdroj: The Verge

Comment here