AndroidHryNovinky

Zajímavosti o nových hrách na Android

hry na android

Vítejte v našem shrnutí nejlepších zpráv, kde si ukýžeme nové hry na Android, aktualizace a další informace v obchodě Google Play! Níže naleznete vše, co stojí za to vědět o všech hlavních událostech ve světě her pro Android za posledních pár týdnů.

Sdělte nám v komentářích, které hry pro Android jste hráli tento týden a na které hry se nejvíce těšíte!

Rush Wars je nejnovější hra od společnosti Supercell (nyní je v beta verzi)

Supercell oznámil svou první novou hru od loňského roku Brawl Stars začátkem tohoto týdne. Rush Wars přebírá prvky Clash of Clans, Boom Beach a Clash Royale a mísí je novým způsobem. Hra je v současné době v beta verzi v Kanadě, Austrálii, na Novém Zélandu a ve Finsku. Do našeho regionu dorazí o něco později. Ale určitě se máme na co těšit

25. září výjde hra Mario Kart Tour

Po krátké beta verzi před několika měsíci se konečně na mobilní zařízení blíží tato hra už za necelý měsíc. Oficiální datum vydání turnaje Mario Kart Tour je 25. září. Nintendo také oznámilo, že několik herních map bude založena na městech ze skutečného světa. Nyní si můžete předběžně zaregistrovat na tuto hru v Obchodě Google Play.

30. září výjde League of Wonderland od společnosti SEGA

League of wonderland na android

League of Wonderland vyšla v Japonsku již v roce 2015, a nyní konečně vychází i u nás. Strategická hra v reálném čase je založena na světě pohádek a mýtů, s intenzivními bitvy typu jeden na jednoho, které trvají dvě minuty. Předběžně se zaregistrujte zde, chcete-li dostávat oznámení o jeho vydání.

Shovel Knight Dig bude možná další hra na Android

ento týden vývojář Yacht Club Games oznámil hru Shovel Knight Dig. Tato hra byla vytvořena ve spolupráci s Nitrome a zdá se, že to bude plošinovka ve stylu nekonečného kopání.

Oficiálně tato hra byla potvrzena pro Nintendo Switch a PS4, ale vzhledem k předchozím zkušenostem Nitrome s mobilními hrami by se mohla dostat pouze na Android. Takže můžete v tuto hru doufat a v budoucnu zůstaňte naladěni na další podrobnosti.

Warhammer MMORPG přichází brzy na Android

Warhammer Odyssey postavy

Tento týden byla vyhlášena nová MMORPG hra ve vesmíru Warhammer. Warhammer Odyssey Vám umožní zahrát si jako člověk, trpaslík, či elf. V této hře prozkoumáváte kultovní místa z vesmíru plného fantazie. Hra nebude mít funkci autoplay, která by ji učinila jedinečnou mezi ostatními mobilními MMORPG. Zatím nebylo oznámeno žádné datum vydání, ale nyní se můžete předem zaregistrovat na oficiálních webových stránkách.

Nová Lego hra je nyní k dispozici pro předběžnou registraci

Jen pro případ, že byste si mysleli, že na mobilu neexistuje plno pvp her, tak tento týden byla oznámena další pvp hra se jménem Lego Legacy: Heroes Unboxed. Je to taková hra typu RPG, kde můžete sbírat a vylepšovat lego postavy a následně s nimi bojovat. Pokud jste milovníci tohoto typu her, tak se můžete předběžně zaregistrovat zde.

Nová hra: Sword Art Online je nyní k dispozici k předregistraci

Další hra Sword Art Online směřuje k mobilním zařízením po celém světě. Výjimečně dlouhý titul Sword Art Online: Alicization Rising Steel byl oznámen pro japonský trh před několika měsíci, ale nyní Bandai Namco potvrdilo globální vydání. Nyní se můžete předběžně zaregistrovat tak, že dáte like na jejich oficiální facebook stránku.

A to je tedy od nás vše. Které hry na Android hrajete nejraději nebo naopak, které byste si nikdy nezahráli? Komentujte níže.

Comment here