AppleNovinky

Co bude obsahovat nový model iPhone 11?

Společnost Apple plánuje na podzim vydat na trh tři nové modely „iPhone 11“. Ty budou stále zahrnovat konektor Lighting. 9to5Mac hláší, že tyto nové iPhony budou zahrnovat nejnovější čip A13 společnosti Apple. Dále nový taptiv engine, který je kódově označován jako „hops haptics“. Zatím nemáme mnoho informací o tom, co tento nový Taptic Engine poskytne, ale je zcela jasné, že nahradí funkci 3D Touch.

Již dříve jsme mohli na internetu spatřit úniky informací. Ohledně fotoaparátu se předpokládá, že Apple na svých OLED modelech použije trojitou kameru. Podle 9to5Mac bude na zadní straně širokoúhlá kamera. Tato nová kamera také umožní funkci Smart Frame, která údajně zachytí oblast kolem rámované části fotografie, takže si zde můžete upravit i perspektivu. Přední kamera na iPhone 11 bude také údajně vylepšená, aby byla schopná zachytit slo-mo rychlostí 120 fps.

Očekává se, že Apple zde zachová stejné rozlišení displeje jako u stávajícího iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR. Nové modely by měly jednoduše nahradit tuto sestavu. Zbývají méně než dva měsíce, než Apple pravděpodobně představí tyto modely, takže v příštích týdnech můžete očekávat mnohem více novinek o těchto smartphonech.

Comment here