AppleNovinky

Událost Apple iPhone, na co se můžeme těšit?

apple iPhone

Apple iPhone, kde se bude událost konat?

Společnost Apple již rozeslala pozvánky na svou každoroční událost Apple iPhone, která se bude konat 10. září. Akce se bude konat v sídle společnosti Apple Park a to v městě Cupertino v Kalifornii.

Ačkoli společnost výslovně neřekla, co plánuje představit, různé zvěsti naznačují, že se můžeme těšit na tři nové modely iPhone. Ty by měly být jako nástupci modelů Apple iPhone XR, XS a XS Max. Očekává se, že dva z těchto modelů budou mít na zadní straně zařízení první trojitý fotoaparát společnosti Apple. Nástupce XS by měl přijít s o něco větším displejem s uhlopříčkou 6,1 palců (oproti současnému modelu, který má 5,8 palců). Očekáváme i nový iPhone 11.

Nové funkce?

Další zprávy naznačují, že nové iPhony by mohly podporovat obousměrné nabíjení, což jim umožní nabíjet sluchátka AirPods. Také zde byla navržená nová inovace životnosti baterie, biometrického zabezpečení Face ID a použití nové technologie odolnosti proti rozbití.

Nové modely iPhone a MacBooku?

Apple však málokdy představuje pouze jednu kategorii produktů. Minulý rok, spolu s novými iPhony, představil Apple Watch Series 4 spolu s aktualizací softwaru pro HomePod. Za současných podmínek se předpokládá, že Apple má do konce tohoto roku vydat zcela nový 16palcový MacBook Pro, aktualizaci stávajícího 13palcového modelu bez dotykové lišty a nový iPad a iPad Pro. Existuje i šance, že bychom se mohli dočkat nových titanových a keramických pouzder pro Apple Watch.

O dalších podrobnostech Vás budeme informovat i během události. Tak nezapomeňte sledovat naší stránku.

Comment here