E3HryNovinky

Bethesda oznámila nový Doom a Wolfenstein.

Foto: Bethesda

Když Bethesda oznámila, že v letošním roce předvedou novou hru Fallout, bylo by jisté, že tato hra bude hlavní titul konference.

Ale nemohli jsme se mýlit více, protože nás Bethesda překvapila, tím, že oficiálně potvrdila, že pracuji na nejnovějším díle série The Elder Scrolls. Krom toho, že Bethesda oznámila nové The elder scrolls, tak měla pro nás další překvapení v podobě oznámení dalších přepravovaných titulů, jenž jsou Doom eternal a Wolfenstein. Samozřejmě nemůžeme zapomenout na nový přírůstek herního titulu, který si nese název Starfield.


The Elder Scrolls VI

Nevíme nic. Nevíme doslova nic. Vše co Bethesda ukázala bylo logo, s doprovodem soundtracku ze hry Skyrim.


Starfield

Znova víme jen málo, kromě toho, že je to vědecko-fantastická hra v kosmu. Dalo by se doufat, že je to vědecko-fantastická hra v kosmickém prostoru s působností, řekněme, Elder Scrolls nebo Fallout. To je rozumné předpokládat, jak říkal Todd Howard. Toto je hlavní styl her od Bethesdy. Howard se o něm zmínil jako první významnou novou franchisovou hru pro společnost za více než 20 let.


Rage 2

Rage 2 bylo pokračování, o které nikdo nepožádal, ale dostáváme to, takže doufejme, že nezklame.

Vzhledem k estetice, kterou jsme dosud viděli, je Rage 2 všechno, o čem jste si mysleli, že by mohl být: je to samo sebou jako freneticky střetávaná střílečka. Představte si Bulletstorm v kombinaci společně se Sunset Overdrive. No my si myslíme, že to vypadá skvěle.


Doom Eternal

DOOM Eternal má obsahovat dvakrát tolik démonů, ale také nové zbraně na jejich vyhlazení. Vývojáři zkrátka slibují to pravé peklo na zemi. Dokonce se dočkáme i nového soundtracku od Micka Gordona, aby zabíjení stálo za to.

Víc toho o hře nevíme, dokonce ani rok, kdy vyjde. Nových informací se naštěstí dočkáme 10. srpna na QuakeConu.

 

Zdroj: cnet.com

Comment here