E3HryNovinky

Sony opět nezklamalo a ukázalo dech beroucí podívanou z her The Last of Us II a Death Stranding

Sony si na letošní E3 konferenci neschovala spoustu oznámení ani trailerů, ale co firma předvedla, stálo skutečně za to. Ukázky z exkluzivit jako The Last of Us: Part 2, Death Stranding, Ghost of Tsushima i marvelovského Spidermana vypadaly spektakulárně.


The Last of Us II

Společnost Sony předvedla jednu z nejočekávanějších her na PlayStation.

Vývojář Naughty Dog je známý pro psaní citlivých příběhů  a dobře sestavenou kinematiku. Přívěs se otevřel s opravdu zajímavou dramatickou cutscenou, která bezproblémově předvedla první  pohled na to, jak bude hra fungovat v praxi. The Last of Us II vypadala známá každému, kdo hrál originál: krátký,  brutální, s hyperrealným zobrazením násilí na rozdíl od všeho, co jsme kdy viděli ve videohrách. Jedná se o jiný druh násilí: ne slavnostní, ale poháněný absolutní potřebou přežít. Všechno bylo vylepšené: animace, boj, stealth mechanika. Vypadá to jako mnohem jemnější a komplikovanější verze originálu. Jsme zvědaví zda bude nový díl na původním Playstationu dostupný, protože některé pasáže byly na hranici samotného fotorealismu.


Death Stranding

Death Stranding je od tvůrce série Metal Gear Solid Hidea Kojimy. Mysteriózní hra je stále zahalena tajemstvím, ale po dnešku už o něco lépe víme, co vlastně čekat. Zaujme především ztvárnění postapokalyptického světa hry, který je v podání Death Stranding opravdovou pustinou připomínající doby, kdy lidstvo ještě nebylo na světě.

Hlavní hrdina, kterého ve hře ztvárnil herec Norman Reedus, hraje v tomto světě roli jakéhosi poslíčka. Plíživé pasáže nápadně připomenou Metal Gear Solid a osobitý rukopis tvůrce.

 

Zdroj

 

 

Comment here