AndroidHryNovinky

Call of Duty: Mobile – Vše co potřebujete vědět!

Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile je nejnovější hra dostupná pro mobily a je konečně k dispozici v obchodě Play! Zde se dozvíte vše, co zatím víme o CoD Mobile.

O jakou hru se vlastně jedná?

Call of Duty: Mobile je střílečka pro více hráčů, stejně tak jako ostatní díly této hry. Rozdíl je však v tom, že tato mobilní verze je k dispozici zdarma.

Uživatelé mohou hrát v několika režimech, které si již zamilovali z jiných her, včetně Team Deathmatch, Search and Destroy, Dominance, Free-For-All, Frontline, Hardpoint a dokonce i Battle Roayle. Pravidelně zde bude vydáno více režimů, obsahu a různých událostí. Hra je k dispozici jak pro Android tak i pro iOS.

Ze začátku máte k dispozici režimy Frontline, Team Deatmatch a Practice versus AI. Jakmile dosáhnete úrovně 5, odemknou se Vám další režimy. Chcete hrát Battle Roayle? Pak si budete muset počkat, než dosáhnete úrovně 7.

Datum vydání hry Call of Duty: Mobile

Oficiální datum vydání hry je dnes (1. října 2019).

Je hra zdarma?

Call of Duty: Mobile

Jedná se o hru free-to-play (zdarma). Avšak ve hře můžete provést různé nákupy. V Evropě se náklady na nákup této virtuální měny pohybují od €1.09 do €109.99 (28 – 2 830 Kč). Mezi položky, které si můžete zakoupit patří například kožené zbraně, bedny, vozidla, karty XP se zbraněmi a další položky.

Společnost zde také spustila možnost zakoupení Premium Pass. Tato koupě opravňuje uživatele k větším odměnám.

Activision také láká lidi k dennímu hrání. Denně nabízí přihlašovací bonusy jako speciální položky, zbraně, XP karty a další odměny. Vydavatel konečně umožňuje i získávání odměn za sledování videoreklam.

Co dalšího hra nabízí?

Call of Duty: Mobile

Vypadá to, že hra poběží na 60fps. Call of Duty nabízí výše uvedené režimy pro více hráčů a několik klasických map jako je Nuketown, Crash, Hijacked, Crossfire, Standoff, Killhouse a Firing Range. Vybrat si budete moct z několika ikonických postav.

Režim Royale bude mít několik uvítacích dodatků. Režim podporuje až 100 hráčů v jednočlenných, dvoučlenných nebo čtyřčlenných týmech, kteří budou bojovat v určených mapách výhradně pro hru. Hráči si budou moct vybrat z několika tříd, včetně Defender, Mechanic, Scout, Clown, Medic a Ninja.

Hra bude samozřejmě zahrnovat dotykové ovládání, protože se jedná o mobilní hru, ale nejsme si jistí, zda zde bude někdy i podpora ovladače. Celkově vypadají různé režimy a výkon hry velmi slibně.

V prvních pár kolech však budete hrát proti robotům, ne proti ostatním uživatelům. Není se čemu divit, ostatní hry jako například PUBG to mají stejně.

Na jaká zařízení je hra k dispozici?

Calll of Duty: Mobile

Activision již dříve vydal informace o nastavení hry. Nastavení jsou konfigurovatelná, což umožňuje hráčům zvolit věci, jako je citlivost, doladění funkce gyroskopu pro zaměřování, vyladit zorné pole kamery a další.

Hra také nabízí dva režimy: jednoduchý a pokročilý. Jednoduchý režim automaticky střílá na nepřátelé, pokud na ně zaměříte. Zatímco pokročilý režim vyžaduje, aby hráč střílel ručně. Pokročilý režim také umožňuje hráči zvolit, jak držet různé typy zbraní.

Hráči si mohou vybrat primární a sekundární zbraň, skiny pro každou ze svých zbraní a výbušné nebo taktické granáty. Existují také zbraňové dovednosti a vylepšení jako u Call of Duty: Black Ops 4 a pro každý náklad lze vybrat až tři výhody. Hráči mohou také vylepšovat své zbraně, pokud s nimi hrají.

Můžu hrát CoD Mobile online s přáteli?

Call of Duty: Mobile

Hráči mohou hrát po boku nebo proti svým přátelům a cizincům z celého světa. V tuto chvíli si ale nejsme jisti, zda verze Android a iOS poporují crossplay nebo zda budou hráči moct hrát s hráči pouze na stejné platformě.

V jakých zemích je hra k dispozici?

Call of Duty: Mobile je k dispozici po celém světě, s výjimkou Číny, Vietnamu a Belgie. Od 1. října (3:00 ET) v Německu, Indii, Jižní Africe, Španělsku a Velké Británii hlásí, že si jej mohou stáhnout.

Zde Vám poskytujeme informace o nejnovějších aktualizacích této hry.

Víte o hře nějaké další informace? Stáhnete si ji? Dejte nám vědět v komentářích.

Comment here