AndroidHryNovinky

Dr. Mario World – vše co potřebujete vědět

Co je Dr. Mario World?

Je to logická hra, která je zaměřena na nejoblíbenější videohru všech dob, Mario. Hra je oficiálně licencovaná společností Nintendo a je vytvořená ve spolupráci s LINE a NHN.

V této hře máte za úkol zastavit takzvané viry pomocí omezeného počtu barevných kapslí. Cílem hry je zbavit se všech virů dříve, než Vám dojdou kapsle, popřípadě v některých levelech, než Vám dojde čas.

Hra Vám s dalším a dalším levelem přidává různé nové překážky a dokonce si budete moct vybrat i jinou postavu, jako například: Bowser, princezna Peach, Toad nebo Mariův bratr Luigi.

Jak se hra hraje?

Dr. Mario World je hra pro jednoho hráče. Hru ovládáte pomocí gest na obrazovce, například přetáhnete kapsli na místo, kde ji potřebujete a když na ní kliknete, tak se kapsle otočí. Během hry Vás čekají i mini-hry, kde můžete získat nové dovednosti a dostanete zde přístup k novým postavám.

Tak trochu má tato hra i multiplayerový aspekt. Můžete zde sledovat průběh svých přátel nebo rodiny, jak se jim daří a můžete si vzájemně posílat „životy“ ve hře. K dispozici je také režim VS, ve kterém můžete hrát proti soupeři.

Kdy hra Dr. Mario World vyšla?

Hra šla do předregistrace 18.června 2019 s plánovaným datem zahájení 10. července 2019. Nicméně je tato hra k dispozici již od 9. července, takže si hru můžete již stáhnout zde:


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Je hra Dr. Mario World zdarma?

Ano, tato hra je zdarma. Podle informací na Google Play zde budou nějaké nákupy ve hře, které by mohly stát okolo 45 – 1 600 Kč za položku. Tyto nákupy jsou ale volitelné a můžete hru ukončit i bez jakéhokoliv utrácení peněz.

Bude Dr. Mario World fungovat na mém zařízení?

Abyste mohli hrát tuto hru, tak k tomu potřebujete zařízení s Androidem 4.4 KitKat nebo novější.

Nintendo doporučuje, abyste měli v zařízení alespoň 2 GB paměti RAM, abyste mohli hrát hru plynule bez sekání.

Pro zařízení iOS budete potřebovat zařízení s operačním systémem iOS 11 nebo novější.

Které jazyky jsou ve hře podporovány ?

Bohužel se v seznamu čeština nenachází, je zde ale na výběr z několika jazyků: angličtina, japonština, francouzština, španělština, portugalština, němčina, italština, korejština a čínština.

Mohu hrát hru Dr. Mario Wordl kdekoliv?

Tato hra vyžaduje aktivní připojení k internetu, takže hru nebudete moct hrát na telefonu v režimu Letadlo nebo v oblastech, kde nemáte dostatečný signál.

Budou zde nějaké nové aktualizace?

Společnost Nintendo se zavázala, že do hry přinese nové úrovně, postavy a dokonce i zcela nové světy. Podle Nintenda tyto aktualizace budou k dispozici pravidelně.

Comment here