AndroidAplikaceNovinky

Facebook Dating – nová seznamovací aplikace

Je to již téměř rok od zahájení testování aplikace Facebook Dating v Kolumbii, nyní je tato aplikace dostupná i ve Spojených státech.

K čemu aplikace slouží?

Aplikace je dostupná pro uživatele od 18 let, zobrazí se v mobilní aplikaci Facebook jako nová karta. Uživatelé si mohou jedním kliknutím vytvořit profil, který je oddělený od jejich hlavního Facebookového profilu. Zde se můžete setkat s přáteli přátel – nebo zcela s novými lidmi mimo Vaše přátele.

Facebook říká, že Vám navrhne lidi na základě preferencí, které si určíte při vytváření profilu, spolu s Vašimi zájmy a aktivitou na Facebooku. Aplikace Facebook Dating, která si půjčila mnoho designových prvků od aplikace Hinge, Vám umožňuje posílat „like“ a zprávu každému, s kým se v této službě setkáte.

V aplikaci neuvidíte své přátele na Facebooku, pokud nepoužijete funkci „secret crush“, která umožňuje vyjádřit zájem až o Vašich devět přátel na Facebooku (nebo Instagramu). Pokud se sobě navzájem líbíte, zobrazí se Vám upozornění.

Facebook Dating je zdarma a neobsahuje žádné reklamy ani nákupy v aplikaci.

„Nechtěli jsme zahrnovat žádné swipování ani hry, Facebook Dating je o konverzacích“ dodává Sharp.

Facebook zvyšuje integraci aplikace Dating s Instagramem. Stejně jako u Tinder nebo Hinge můžete přidat do svého profilu své fotografie z Instagramu. Facebook říká, že v následujícíh měsících budete moct přidávat příběhy z Facebooku i z Instagramu. (Podrobnosti o tom, jak bude tato integrace vypadat, ještě nejsou připraveny ke sdílení, uvedla společnost.)

Koncept – nejedná se o finální verzi

Seznamování na Facebooku má také potencionálně účinnou funkci, která chrání bezpečnost uživatelů: klepnutím na ikonu štítu můžete sdílet podrobnosti o Vaší nadcházející schůzce s kamarádem nebo členem rodiny pomocí služby Facebook Messenger a také dočasně sdílet své umístění. Tímto způsobem mohou mít Vaši přátelé přehled, kde se právě nacházíte.

Kde je aplikace dostupná?

S dnešním spuštěním je aplikace Facebook Dating k dispozici ve 20 zemích. Kromě USA je k dispozici v Brazílii, Kanadě, Chile, Kolumbii, Ekvádoru, Guyaně, Laosu, Malajsii, Mexiku, Paraguayi, Peru, Filipínách, Singapuru, Surinamu, Tahjsku, Uruguayi a Vietnamu.

Aplikace bude v Evropě dostupná začátkem příštího roku, oznamuje Facebook.

Comment here