HryHryNovinky

Legendární hra je opět tady s novým názvem! Fortnite Chapter 2

Fortnite Chapter 2 rybaření

Noční můra pro hráče skončila: nový „Fortnite Chapter 2“ je zpět online s novou kapitolou.

Velmi populární videohra se vrátila online v úterý po dvoudenním výpadku. Fanoušci této hry zpanikařili v nedělní odpoledne, když krajina ve hře vybouchla a vtáhla hráče do černé díry. Epic Games nechala hráče sledovat temnou obrazovku a rotující černou díru, bez jakékoliv možnosti hrát.
Nová kapitola Fortnite obsahuje zcela nový ostrov s novými zbraněmi. Vývojáři této hry vydali upoutávku, která rychle vzbudila vzrušení mezi svými vzteklými fanoušky.

Fortnite je jednou z nejhranějších videoher. Dokonce i během víkendového výpadku sledovalo zhruba 100 000 lidí živé vysílání „černé díry“ na platformě Twitch. Rod Breslau, poradce v oblasti esportu a hraní her, odhaduje, že celkem několik milionů hráčů se přišlo podívat na nový Chapter 2. Několik kanálů Twitch streamovalo novou kapitolu v úterý, přičemž nejoblíbenější kanál získal téměř 100 000 diváků. Na YouTube jej sledovaly desítky tisíc dalších.

Fortnite Chapter 2 mapa

Co vše nám tato „nová“ hra nabízí?

Fortnite Chapter 2 nabízí nespočetné množství změn. Zcela novou mapu, která má být o něco větší a lepší, než ta první. V této mapě se nachází větší množství vodnatých ploch, kde můžete rybařit. Ano čtete správně. Vývojáři do této hry přidali možnost rybaření, které funguje následovně. Nejprve hodíte prut do vody a poté co se návnada potopí, tak zatáhnete. Poté co prut vytáhnete, tak obdržíte nějakou věc. Můžou to být náboje, ryba, která Vás vyléčí a dokonce i vzácné zbraně. Další zajímavá věc je Bandage bazooka, pomocí které můžete léčit své kamarády na větší vzdálenost. Těchto změn je opravdu spoustu. Níže se můžete podívat na velmi známého YouTubera jménem Alkan, který zkoumá nové věci tohoto Chapteru. Takže vše co by Vás zajímalo Vám ukáže ve videu.

Fortnite je pro Epic a jeho zakladatele a generálního ředitele, Tim Sweeneyho obrovský producent peněz. Tato bezplatná hra vydělává peníze ze své herní měny, V-Bucksy, které se používají k nákupu zbraní, vzhledů a dalšího příslušenství. Minulý měsíc se poprvé, zakladatel a generální ředitel, Tim Sweeney dostal na seznam nejbohatších Američanů Forbes 400. Časopis umístil Sweeneyeho na 150. místo s odhadovaným čistým ziskem 4,5 miliardy dolarů. Což je opravdu ohromné číslo.

Fortnite Chapter 2 je k dispozici stále zdarma pro platformy Android, iOS, PC, macOS, PS4, Xbox a Nintendo Switch. Odkaz na stažení najdete zde.

Comment here