AndroidHryHryNovinkyPočítače

Je toto definitivní konec hry Fortnite? Tato zpráva vyděsila všechny fanoušky

Fortnite konec

Konec hry Fortnite? Jedna z největších her na světě je od dnešního dne nehratelná. Před příští sezónou – nebo možná úplně novou kapitolou – Fortnite klesl téměř všemi způsoby, jaké si lze představit.

Věci se staly dramatickými pro všechny vášnivé hráče této hry. Všechno začalo, když meteor, který byl staticky uprostřed ostrova od jeho vzhledu na začátku sezóny X, začal působit a nakonec zničil celou mapu. Od té doby hráči nebyli schopni udělat nic víc, než jenom zírat na černou díru, kterou měli před sebou.

Ti hráči, kteří nebyli v tu dobu online, se poté již do hry nemohli vůbec přihlásit. Skutečná vstupní hala a obrazovky postav byly podobně vtáhnuty do černé díry. Na jednom místě oficiální účet hry Fortnite na Twitteru dokonce odstranil všechny své tweety a společnost Epic Trello, která byla použita ke sledování problémů ve hře, rovněž ztmavla. Mezitím musela společnost PlayStation vydat prohlášení potvrzující, že hra a všechny V-bucks (herní měna za kterou jste si pořizovali různé věci), které jste nakoupili, nebyly navždy ztracené. Pokud jste se nestihli na tento konec podívat, tak se můžete podívat na video níže, kde je zobrazen celý průběh.

Zájímavosti

  • Tuto herní událost v současné době sledují miliony fanoušků napříč platformami jako jsou Twitch, YouTube a Twitter.
  • Pokud zadáte kód Konami, můžete si během čekání alespoň zahrát jednoduchou mini-hru ve stylu Space Invaders.

Pověsti o nové mapě již nějakou dobu přetrvávaly, ačkoli nebylo jasné, jakou velkou změnu by Epic skutečně provedla. Před dnešní událostí začal nový příběh zaměřený na sedm cestujících, kteří si hrávali s časovou osou. Herní obchod Fortnite dokonce představoval nové emoce, které návštěvníky buď přivítaly, nebo jim řekly, aby se vrátili domů. V pátek Epic vytáhl kryptickou frázi „konec je blízko.“ A dnes miliony hráčů ztratilo možnost přihlášení do hry. Jediná možnost byla tlačítko „Exit“ a oficiální „Fortnite“ Twitter účet, kde po rozkliknutí vyskočil na všechny tweet sdělující „toto je konec“.

Pravděpodobně se nejedná o skutečný konec Fortnitu, divoce populární battle royale hry, která od roku 2017 předstihla herní komunitu. Spíše se mapa her, kterou fanoušci použili za poslední dva roky, pravděpodobně nahradí novým nastavením. Nezbývá nám nic jiného, než čekat co vlastně bude dál..

Pokud Vás zajímá, které zařízení jsou s touto hrou kompatibilní, tak se můžete podívat na náš článek zde.

Comment here