AplikaceNovinky

Google Chrome – nová vylepšení

google chrome

Pokud jste ten typ uživatele, který rád používá prohlížeč Google Chrome a má 50 otevřených karet najednou, máme pro Vás dobrou zprávu! Google Vám to zjednoduší. Správa karet v současné době vyžaduje, abyste myš umístili nad každou kartu a počkali na popis karty, popřídadě se podívali na malý favicon. Když máte však otevřených několik záložek, není to tak snadné. Google proto umožňuje nový náhled, který Vám umožní rychle se orientovat mezi kartami, abyste nalezli tu správnou.

Ostatní prohlížeče tuto funkci již nějakou dobu zvládají lépe, včetně prohlížečů Microsoft Edge a Apple Safari. Zpočátku se karty budou omezovat pouze na náhledy názvů stránek, ale Google slibuje, že Chrome bude brzy podporovat plnou miniaturu karty.

Kromě změn ohledně karet, Google také plánuje vylepšit adresní řádek prohlížeče. Chromě by měl výsledky rozbrazovat rychleji. Budete mít ve vyhledávání okamžité odpovědi týkající se počasí, překladů, sportovních akcí a další. Google také přidává barevné úpravy motivů Chrome. Nový nástroj Vám umožní změnit barvu celého prohlížeče a stránky nové karty. A to vše bez nutnosti instalace motivů z internetového obchodu Chrome.

Google Chrome vylepšení

Není ještě zcela jasné, kdy budou tyto změny k dispozici, ale Google říká, že by měly být přístupné někdy na podzim.

Comment here