AplikaceNovinky

Google Tangi – naučte se každý den něco nového!

Google Tangi

Google Tangi – každodenní návody, naučte se něco nového!

YouTube se v průběhu let stal platformou různého obsahu, ve kterém se nachází i výukové programy. Google si však myslí, že tento typ obsahu vyžaduje svou vlastní aplikaci a proto nově přichází s aplikací Tangi. Ať už se jedná o vaření, krásu nebo vylepšení domova, na všechny tyto návody se můžete podívat právě v této aplikaci.

Tangi je experimentální aplikace vytvořena v laboratoři Area 120 a přináší krátké video průvodce s návodem. Společnost říká, že jméno Tangi pochází ze slov „TeAch aNd GIve and tangible – věcí, které můžete vytvořit“. (teach and give = naučit a dát)

Videa na nové platformě mají 60 sekund a dělí se do kategorií: umění, vaření, DIY, móda a krása a životní styl.

Dalším problémem je, že aplikace je k dispozici pouze pro iOS. Uživatelé Androidu budou muset použít jejich webové stránky. Je tedy divné, že Google ignoruje svou vlastní platformu.

Krátký obsah je také zajímavý, tedy když některé návody trvají třeba i přes 20 minut. Bude tedy tato platforma i přesto fungovat? Spoustu kroků a informací si přece jenom můžete najít na platformě YouTube.

Google má také pověst toho, že spustí nové aplikace a služby a o nějakou dobu později je stejně zruší, takže kdo ví, jak dlouho bude tato aplikace k dispozici.

Comment here