AndroidNovinkySmartphony

Huawei Mate 30 Pro: Sledujte živě online od 14:00

Huawei přichází s něčím novým – představí smartphone Huawei Mate 30 Pro a další se systémem Android, ale bez aplikací a jakékoliv podpory Google.

Společnost Huawei, která byla vyhnána do kouta americkými sankcemi, chce zákazníkům ukázat, že stále může nabídnout skvělá zařízení i bez aplikací Google.

Mate 30 Pro se může rovnat špičkovým telefonům od společností Apple nebo Samsung. Huawei tento model představí dnes ve 14:00 našeho času. Zde přikládáme video, kde bude akci možno sledovat online:

Huawei Mate 30 Pro živé vysílání

Co můžeme očekávat?

Mate 30 Pro bude jistě skvělý, ale nejedná se pouze o jedno zařízení, které můžeme očekávat.

Mate 30 Pro – Zcela nový design, ultra zakřivená obrazovka, výkonné specifikace, ale bez aplikací Google.
Mate 30 a Mate 30 Lite – Mírně oslabené verze vlajkové lodi s ne tak dobrými specifikacemi jako verze Pro a designem inspirovaným předchozími telefony Huawei.
Mate 30 Pro Porsche Design – luxusní verze Mate 30 Pro. Očekávejte designové prvky závodních automobilů a neuvěřitelnou cenu.
Huawei TV – značka Honor již skočila s touto službou, takže zvěsti o Huawei TV se zdají být docela věrohodné.


I když jsou tyto produkty důležité, záleží na tom, co Huawei udělal, aby vyřešil americké sankce. Navrhne Huawei zákazníkům, aby si stáhli aplikace Google sami? Bude společnost tlačit svůj vlastní obchod s aplikacemi jako alternativu k obchodu Play? Uvidíme zde nový Harmony OS? Sledujte naší stránku, o těchto a dalších informacích Vás budeme informovat.

Comment here