AndroidNovinkySmartphony

Mate 30 Pro nové uniklé fotografie zakřiveného displeje

Huawei Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 Pro se minulý týden objevily online – uniklé fotografie. Teď se na Weibo údajně ukázala skutečná fotografie zařízení, která byla zveřejněna minulý týden.

Obrazovka bude mít téměř 90 stupňové zakřivené strany. Díky tomu patří Mate 30 Pro mezi první zařízení s takto dramaticky zakřiveným displejem.

Zbývající specifikace displeje budou pravděpodobně jedny z nejlepších. Říká se, že má 6,6 palcový displej AMOLED Quad HD+ s obnovovací frekvencí 90 Hz. Zařízení bude také dodáváno se dvěma kamerovými senzory – 40 MP, 8MP telephoto a 3D ToF senzorem na zadní straně. Fotografie ukazuje zářez, který obsahuje tři oddělené senzory fotoaparátu. Jeden z těchto senzorů je pravděpodobně určený pro 3D rozpoznávání obličeje od Huawei.

Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro jsou připraveny k vydání s čipovou sadou Kirin 990, baterií 4 500 mAh a podporou 5G. Stále ale nejsou známé infomrace o úložišti nebo možnostech RAM a budeme si muset i počkat na informaci, zda na zařízení poběží služby Google či ne.

Série Mate bude představena 19. září v Německu v Mnichově. Takže během týdne dostaneme potvrzení a výše uvedených informacích, o kterých Vás také budeme informovat. Tak nezapomeňte sledovat naší stránku pro více informací!

Comment here