AndroidAplikaceNovinkyPříslušenství

Jak přehrávat hudbu Spotify na Vašich hodinkách Fitbit?

Zatímco modely Fitbit vyšší třídy umožňují stahovat hudební aplikace, donedávna zde byly dostupné méně oblíbené aplikace jako Deezer a Pandora. Fitbit přidal Spotify do svého seznamu, takže pokud vlastníte jedny z chytrých hodinek Fitbit, které podporují aplikace, můžete nyní svůj účet na Spotify spárovat se svými chytrými hodinkami.

Pro jaké uživatele je Spotify k dispozici?

V současné době je přehrávání hudby podporováno na hodinkách Versa, Versa 2, Versa Lite a Ionic. Pokud nevlastníte jedny z těchto hodinek nebo jejich verzi „Special Edition“, tak bohužel máte smůlu.

Budete také potřebovat účet Spotify Premium. Pokud si Spotify neplatíte, opět nebudete moct aplikaci používat.

Jak stáhnout aplikaci?

Pokud chcete poslouchat hudbu přes Spotify, budete si muset aplikaci nejdříve stáhnout.

Zde je návod, jak na to:

  • Otevřete mobilní aplikaci Fitbit a klepnutím na ikonu avatara v pravém horním rohu přejděte na svůj profil.
  • Klepněte na zařízení, do kterého chcete aplikaci Spotify stáhnout.
  • Vyberte Aplikace.
  • Najděte Spotify v seznamu podporovaných aplikací.
  • Stiskněte tlačítko Instalovat.

Fitbit Vás požádá o povolení ke spuštění aplikace na pozadí a pro přístup k internetu. Spotify Premium Fitbit v současné době nepodporuje přehrávání offline, takže vyžaduje nuné připojení k internetu. Pokud tedy zrušíte přístup ke spuštění aplikace na pozadí a přístup k internetu – aplikace Vám nebude fungovat.

Po instalaci aplikace Spotify se zobrazí nabídka Nastavení. Přejděte na stránku Spotify a přihlaste se ke svému profilu nebo zaregistrujte, pokud ještě nemáte účet.

A můžete poslouchat!

Přestože Fitbit má vestavěný mikrofon, tak nemá reproduktory, takže přehrávanou hudbu uslyšítek pouze přes externí reproduktory. Mezi podporovaná zařízení patří: smartphone, tablet, počítač nebo jakákoliv Bluetooth sluchátka/reproduktor.

S aplikací Fitbit můžete procházet seznamy skladeb, míchat písničky, přeskakovat nebo přetáčet hudbu. Přejetím prstem doprava a výběrem možnosti Knihovna zobrazíte možnosti Seznamu skladeb.

Aplikace má pár omezení

Aplikace také postrádá schopnost vyhledávat interprety, písně a alba v samotné aplikaci pro chytré hodinky. Tuto funkci však můžete udělat na svém telefonu a dále přeskakovat hudbu na hodinkách.

Také si nemůžete ukládat hudbu pro přehrávání offline, ani vytvářet nový Seznam skladeb.

Comment here