AndroidNovinkySmartphony

LG G8X se čtečkou otisku prstu v obrazovce

Nástupce smartphonu LG G8 bude odhalen přístí měsíc na výroční IFA show v Německu. Jedná o LG G8X a zřejmě nám nabídne snímač otisku prstu na displeji, samozřejmě pokud jsou uniklé rendery z OnLeaks pravdivé.

Tento přechod je pro LG velkou změnou, když vyšel model G8, který se chlubil nejméně třemi způsoby autentizace pro odemčení telefonu. Jednalo se o zadní čtečku otisku prstů, 3D časovou kameru pro skenování obličeje a „skenování dlaně“, které bylo pro G8 jedinečné. N základě uniklých renderů můžeme vidět mnohem menší „zářez“.

G8X pravděpodobně také chybí technologie reproduktorů LG OLED Crystal Sound, který se na původním G8 nacházel na horní části telefonu. Zatím se ale jedná pouze rendery z uniklých CAD souborů. Takže se zde stále mohou naskytnout nějaké změny. I když OnLeaks má obvykle docela dobré informace.

Můžeme potvrdit, že displej bude mít zhruba 6,2 palce. Na obou stranách obrazovky jsou tenké rámečky. Celkové rozměry telefonu jsou 159,3 x 75,8 x 8,5 mm.

LG G8X

Co se týče dalších informací, Android Central tvrdí, že bude mít stejný čip jako předchůdce, jedná se o SNapdragon 855. Nic víc zatím o tomto telefonu nevíme. Ale s novými zprávami Vás budeme o všem informovat. Tak nezapomeňte sledovat náš web.

Comment here