AndroidHryNovinky

Mario Kart Tour je na světě! Zde je vše, co potřebujete vědět

Mario Kart Tour mobile

Po více než roce vývoje je Mario Kart Tour konečně k dispozici pro Android a iOS. Jedná se o třetí hru Mario, která je dostupná na mobilních zařízeních a druhá v měsíci od vývojáře DeNA (po Pokemon Masters).

Stáhněte si hru nyní z níže uvedeného odkazu a pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli vše, co potřebujete vědět o nejnovější mobilní hře společnosti Nintendo!

Mario Kart Tour
Mario Kart Tour
Developer: Nintendo Co., Ltd.
Price: Free+

Hra Mario Kart Tour byl vydána 25. září 2019 pro Android i iOS.

Jak se hra Mario Kart hraje?

Mario Kart Tour se hraje pouhým přejetím prstu po obrazovce. Chcete-li řídit, přejeďte prstem doleva nebo doprava nebo klepnutím na obrazovku spusťte položky a skočte.

Součástí hry je také podpora driftu a existují dva způsoby, jak na to. V automatickém režimu při otáčení jednoduše držte prst dolů na obrazovce a poté jej uvolněte pro zvýšení. V režimu ručního driftu musíte začít s tahem, poté uvolněte a opětovným klepnutím driftujte. Je to o něco složitější, ale manuální drift je jediný způsob, jak získat nejsilnější zvýšení úrovně 3.

mario-kart-tour-gold-pass

Kolik hra Mario Kart Tour stojí?

Mario Kart Tour je bezplatná hra s nákupy v aplikaci. Společnost získává peníze primárně z boxů, či odemykatelných položek, které jsou přímo ve hře.

Potřebuji Nintendo účet?

Ano. K získání registrační karty (výše) a hraní hry budete potřebovat účet Nintendo. Bezplatný účet Nintendo funguje dobře.

Co je Gold Pass?

Gold Pass je předplacená služba, která umožňuje hráčům získat herní výhody za měsíční poplatek. Mezi výhody patří odemknutí zlatých dárků z každé prohlídky, speciální odznaky a režim 200cc. K dispozici je dvoutýdenní zkušební verze, po které to bude stát 4,99$ měsíčně (což je zhruba 120 Kč).

Co jsou to Prohlídky?

Aby byly věci zajímavé, hra je rozdělena na dvoutýdenní prohlídky (turnusy), z nichž každá má jiné téma. Zahájení tématického turnusu je New York, který představuje omezenou dobu kurzu a několik zvláštních postav inspirovaných Big Apple.

Mario-Kart-Tour

Je Mario Kart Tour multiplayer?

Ne, bohužel se ve hře nepotkáte s ostatními hráči. Namísto toho jsou soupeři ovládáni počítačem a Vaše vysoké skóre je srovnáváno s ostatními hráči po celém světě.

Mario Kart Tour vyžaduje trvalé připojení k internetu a hraní offline není k dispozici.

Jaké postavy hra obsahuje?

V současné době je v rozpisu Mario Kart Tour 35 postav. Zde je kompletní seznam, včetně jedinečných postav z prvního turné jako je Pauline a hudebník Mario.

Mají různé postavy / motokáry zvláštní výhody?

Ano. Každá postava a kart má zvláštní výhody, které lze vyrovnat shromažďováním duplikátů. Každá postava má jedinečnou položku, například Yoshiho vejce nebo tři zelené skořápky Dry Bones. Znaky a motokáry také získají výhody na určitých tratích.

To je tedy náš průvodce o všem, co potřebujete vědět o hře Mario Kart Tour! Jste nadšeni nejnovější verzí od společnosti? Sdělte nám to v komentářích.

Comment here