AndroidNovinkySmartphony

Moto G8 Plus s trojitou kamerou a 4 000 mAh baterií

Moto G8 Plus
Moto G8 Plus má být údajně odhalen koncem října

Uniklé obrázky a podrobnosti o neohlášeném smartphonu Moto G8 Plus společnosti Motorola nám naznačuje, co můžeme od tohoto zařízení očekávat. WinFuture hlásí, že G8 Plus bude mít na zadní straně tři fotoaparáty a bude obsahovat procesor Qualcomm Snapdragon 665 poháněný baterií 4 000 mAh.

Tři zadní kamery se budou údajně skládat z 48MP hlavního fotoaparátu, 16MP širokoúhlého fotoaparátu s úhlem 117° a třetího 5MP senzoru hloubky spolu s laserovým systémem automatického zaostřování. Jsou to skoro stejné specifikace, jako u modelu Motorola One Zoom, který byl představen minulý měsíc. Jedná se o slušné vylepšení oproti základnímu duálnímu fotoaparátu, který se nachází na loňském modelu Moto G7 Plus.

moto g8 plus
G8 Plus bude obsahovat trojici kamerového pole, který bude zahrnovat širokoúhlý objektiv.

Baterie je další částí, o které se říká, že G8 vylepšuje svého předchůdce. Součástí modelu G7 Plus byla 3 000 mAh baterie, což jsou tři čtvrtiny z 4 000 mAh baterie v novém modelu. Není sice velká jako ve smartphonu G7 Power, která má 5 000 mAh, ale stále je to velké vylepšení.

Telefon obsahuje IPS displej s rozlišením 1080pm 6,3 palce s malým výřezem a možností interního úložiště 64GB nebo 128GB spolu s 4GB pamětí RAM. Vedle portu USB-C k nabíjení je také 3,5 mm konektor pro sluchátka.

Další uniklé fotografie

Moto G8 Plus by mohlo být doprovázeno třemi dalšími zařízeními, jakmile bude představeno. Mobielkopen objevil obrázky jednoho takového zařízení, o kterém se spekuluje, že to bude Moto G8 nebo G8 Play. Podrobnosti ukazují o něco tenčí zařízení s menší čočkou na zádech, což možná svědčí o tom, že tento model postrádá laserový systém automatického zaostřování, který se nachází na G8 Plus.

moto g8
Druhé zařízení vypadá velmi podobně, až na menší objektiv fotoaparátu na zadní straně.

WinFuture hlásí, že tyto modely budou představeny na akci v Brazílii 24. října. Je to celkem brzy na to, že řada G7 byla představena v únoru. Nechme se tedy překvapit.

Pro další informace o tomto zařízení nezapomeňte sledovat naší stránku.

Comment here