AplikaceNovinky

Netflix: Jak vypnout automatické přehrávání?

Netflix nabízí způsob, jak zakázat automatické přehrávání videí při procházení domovské obrazovky. Pokud Vás nebaví upoutávky na seriály nebo filmy, které se začnou přehrávat, kdykoli se ve výběru pozastavíte. Máme pro Vás skvělou zprávu. Právě pro Vás je zde možnost, s kterou jste nejspíš nepočítali.

Jak vypnout automatické přehrávání trailerů?

Toto nastavení můžete změnit přihlášením se do Netflixu pouze přes webový prohlížeč. Toto nastavení zatím není dostupné pro smartphony, tablety nebo televize. Nastavení je však velmi jednoduché.

  • Přihlašte se ke svému účtu Netflix pomocí webového prohlížeče
  • Klikněte na svou profilovou fotku v pravém horním rohu a vyberte možnost Spravovat profily.
  • Vyberte profil, pro který chcete zakázat automatické přehrávání
  • Pod možnostmi se nachází Autoplay controls (Ovládací prvky)
automatické přehrávání
  • Chcete-li zabránit tomu, aby Netflix automaticky spouštěl další epizodu, můžete zaškrtnout tlačítko „Automaticky přehrát další epizodu při streamování na všech zařízeních„. Tato možnost je k dispozici už dlouho, ale je šance, že jste si ji ani nevšimli.
  • Můžete také zaškrtnout tlačítko „Ukázky automatického přehrávání při procházení na všech zařízeních„. Jedná se o nové nastavení, které Vám umožní procházet službu bez spuštění trailerů.

Všechny změny se projeví na všech zařízeních, na kterých používáte Netflix. Někdy se však tato změna nemusí zobrazit ihned. Stačí tedy přepnout na jiný profil a poté zpátky na ten Váš. Pokud se změna nezdařila, odhlaste se z Netflixu a znovu se přihlaste. Poté by mělo být automatické přehrávání okamžitě deaktivováno.

Doufáme, že si teď snadněji vyberete bez rušení trailerů.

Comment here