AplikaceNovinky

Netflix vydal seznam nejpopulárnějších seriálů a filmů 2019

Netflix

Netflix vydal na konci roku 2019 seznam nejoblíbenějších filmů a televizních pořadů z roku 2019. Každý titul, kromě filmu Úžasňákovi 2 od Disney Pixar, je originálem od Netflixu.

Nejpozoruhodnějším filmem je Murder Mystery (Vražda na jachtě) s Adamem Sandlerem. Netflix tento film prohlásil za nejsledovanější v roce 2019. Komedie, kde hrají herci Adam Sandler a Jennifer Aniston, v prvních třech dnech od vydání měla více než 30 milionů zhlédnutí.

Zde je seznam těch nejsledovanějších, včetně seriálu The Witcher (Zaklínač), který vyšel před pár dny.

Seznam
  1. Murder Mystery (Vražda na jachtě)
  2. Stranger Things 3
  3. 6 Underground (Tajné operace)
  4. The Incredibles 2 (Úžasňákovi 2)
  5. The Irishman (Irčan)
  6. The Witcher (Zaklínač)
  7. The Triple Frontier (Trojí hranice)
  8. Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile (Zlo s lidskou tváří)
  9. The Umbrella Academy
  10. The Highwaymen (Dálniční hlídka)

Seznam naznačuje, že lidé zajímají nejvíce originály Netflixu. Seriál Přátelé a The Office jsou stále dva z nejvíce sledovanách seriálů na Netflixu, ale nejsou zahrnuty v seznamu, protože nebyly vydány v roce 2019.

Netflix bohužel nezveřejnil statistiky diváků. Takže je nemožné říci, kolik sledovanosti tyto tituly mají. Místo toho společnost Netflix uvedla, že pořadí bylo určeno počítáním celkového počtu účtu, které si přehrály daný titul po dobu nejméně dvou minut během prvních 28 dnů od jeho vydání.

Několik titulů na seznamu bylo vydáno teprve v prosinci – Zaklínač je uveden jako šestý nejoblíbenější titul, i když byl vydán teprve před několika dny.

Comment here