AndroidNovinkySmartphony

OnePlus 7T – odhalení designu před vydáním

OnePlus 7T

Již předtím jsme Vám psali o uniklých renderech smartphonu OnePlus 7T. OnePlus se připojuje k Google ve snaze zmírnit záplavu uniklých renderů. Nechtějí odhalit přímé informace o nové vlajkové lodi OnePlus 7T. Některé snímky však zveřejnili.

CEO OnePlus Pete Lau zveřejnil první pohled na telefon na fóru OnePlus a vypadá to tak, že nový model vyjde se slíbeným kruhovým modulem zadní kamery, který je vybaven systémem tří kamer. Také poskytuje nový pohled na modrou barvu, který Lau popisuje jako „hladký matný povrch s brilantním kovovým zářením“.

OnePlus 7T

Samostatný únik od uživatele Twitteru jménem Ishan Agarwai hlásí přesné specifikace pro tyto kamery: 16MP 17mm ultra široký fotoaparát s 117-stupňovým zorným polem, širokoúhlý objektiv 48MP 26 mm při f/1,6 a 12MP 51 mm teleobjektiv při f/2,2 s 2x optickým zoomem. Očekává se, že kromě dříve zmiňovaného procesoru Snapdragon 855+ zde bude i funkce OnePlus.

K dispozici budou verze 8+128GB a 8+256GB v barvách modré a stříbrné. Displej bude mít 6,55 palců spolu s 2K Super AMOLED 90 Hz displejem. Baterie bude mít 3800 mAh.

Zařízení v příspěvku není vůbec vidět z přední strany, takže zatím nemáme potvrzení, zda se zde bude nacházet nějaký zářez nebo zde bude také vyskakovací kamera jako u OnePlus 7 Pro. Více se pravděpodobně dozvíme až 26. září, za předpokladu, že Lau nezveřejní další odhalení.

Comment here