AndroidNovinkySmartphony

OnePlus 7T – uniklé fotografie

Vydání řady OnePlus 7T se blíží a nyní pro Vás máme uniklé fotografie tohoto zařízení. Vysoce kvalitní snímky ukazují OnePlus 7T se zajímavým designem zadní kamery a dalšími.

Dalo by se očekávat, že nový model se nebude o hodně lišit od model OnePlus 7. Stále zde můžeme vidět skleněná záda, obrovskou obrazovku a také výřez na přední straně telefonu.

Co je ale na těchto renderech od OnLeaks nového?

Stejně jako u OnePlus 7 Pro, tak nový model má trojitou kameru uspořádanou spíše vodorovně než vertikálně. Můžeme zde vidět duální LED blesk, který se zdá být větší než u modelu 7.
Specifikace fotoaparátu zatím nejsou úplně známé, ale mělo by se jednat o spojení teleobjektivu spolu s širokoúhlým objektivem. Zbývající budou pravděpodobně sloužit jako primární kamera a hloukový senzor. Aby fotoaparát vypadal jedinečně, tak kamery od sebe oddělili pomocí úhlových čar.

Podle informací poskytnutých od společnosti Hemmerstoffer bude mít toto zařízení vybaveno 6,5 palcovým displejem, který bude pravděpodobně panel Optic AMOLED. Jeho rozměry by měly být 161,2 x 74,5 x 8,3 mm.

Tento smartphone by také mohl mít novější sadu procesoru, ale jsme zvědaví, co nám nabídne i OnePlus 7T Pro.

Zdroj PriceBaba také uvádí, že zde bude k dispozici nové vydání McLaren „Senna“ edice.

Budeme Vás informovat o nových informacích. Takže nezapomeňte sledovat naší stránku.

Comment here