NovinkyTechnologie

Nový ovladač od společnosti 8BitDo´s Vás ohromí!

Nejnovější ovladač od společnosti 8BitDo je plně přizpůsobitelný, což vám umožňuje nastavit konfiguraci tlačítek a úrovně citlivosti pro joysticky, spouštěče a vibrace. Pomocí softwaru Ultimate od společnosti 8BitDo můžete také nastavit makra pro řídicí jednotku SN30 Pro + a pomocí vlastních profilů můžete ukládat nastavení na základě hry. SN30 Pro + pracuje s Nintendo Switch, PC, MacOS a Android a baterie by měla vydržet až na 20 hodin používání na jedno nabití.

Přizpůsobování tlačítek je u některých her obzvlášť důležité a dokáže to opravdu při hraní dané hry pomoct. Například hra The Legend of Zelda: Breath of the Wild byla strašně náročná na ovládání, což mnohým hráčům nevyhovovalo. Museli se soustředit na daný cíl ve hře a při tom neustále přemýšlet jaké tlačítka vlastně musí zmáčknout. S tímto novým ovladačem budete moct také u hry Super Mario Maker 2 převést zpětný skok zpět na tlačítko A. Tento ovladač Vám zkrátka usnadní, či zpříjemní hraní většiny her. Můžete si na tom nastavit snad opravdu všechno, od přehození různých tlačítek, až po citlivost joysticků atd.

Tento ovladač se dá předobjednat na Amazonu za $50 (což je zhruba 1 139 Kč). Oficiálně by měl vyjít 7. srpna. Takže se máme opravdu na co těšit! A co si o tomto ovladači myslíte Vy?

Comment here