NovinkyPříslušenství

Polar hodinky, pomůžeme Vám si vybrat!

Chytré hodinky Polar, přemýšleli jste o nich? Poradíme Vám, které si vybrat!

Ať už jste profesionálním sportovcem nebo si chcete zaznamenávat své túry, Polar hodinky jsou pro Vás ty pravé. Sestavy se skládají ze sérií:
Vantage – zaměřené pro náročné uživatele
Série M – vhodná pro příležitostné sportovce
Ignite – někde mezi dvěmi již zmíněnými

Článek Vám budeme aktualizovat, pokud výjdou nové, třeba i lepší modely. U každého modelu sdílíme jeden obrázek, většina modelů je ale dostupná ve více barevných provedeních.

Polar Vantage V Titan

Jedná se o nejlepší hodinky Polar, které si můžete momentálně pořídit. Jsou zaměřeny pro běžce, jsou vybaveny GPS, mají barevný displej a snímač srdeční frekvence. Jsou odolné vůči vodě (WR50) a podporují více než 130 sportovních aktivit. Pouzdro hodinek je vyrobeno z titanu pro prvotřídní a odolný vzhled.

Hodinky jsou dodávany také s nástrojem Polar Recovery Pro, který Vám pomůže zjistit, jak Vaše tělo bude reagovat na další trénink, popřípadě, zda jste na něj vůbec připraveni. Baterie má vydržet až 40 hodin nepřetržitého tréninku se zapnutým GPS systémem a srdeční frekvencí.

Do hodinek si můžete zaznamenávat také Vaše kalorie, měřit si spánek a nabízí i řízená dechová cvičení, když potřebujete relaxovat. Samozřejmě je můžete propojit se svým telefonem a nechat si zobrazovat různá oznámení.

Polar Vantage V

Pokud jde o specifikace, tyto Polar hodinky jsou úplně stejné jako výše uvedené Vantage V Titan. Mají opět vestavěný GPS systém, jsou odolné vůči vodě (WR50) a jsou dodávány s nástrojem Polar Recovery Pro. Mají také snímač srdeční frekvence a umožňují Vám monitorovat běh.

Jediným velkým rozdílem je materiál použitý pro kryt. Zatímco model Vantage V Titan je vyroben z titanu (váha 59g), Vantage V jsou vyrobeny z nerezové oceli (váha 66g), takže jsou o něco těžší . Celkový design je však téměř stejný.

Vantage V jsou o něco levnější než model Titan, takže pokud Vám nezáleží na materiále, jsou tyto hodinky pro Vás lepší volbou.

Polar Vantage M

Toto jsou nejméně výkonné hodinky řady Polar Vantage, ale stále jsou velmi dobré. Ve srovnání s ostatními dvěma modely výše, nemůžete kontrolovat svůj běh. Zařízení také nemá k dispozici nástroj Recovery Pro a má menší baterii, která by Vám měla vydržet až 30 hodin nepřetržitého používání.

Polar Ignite

Pokud je pro Vás řada Vantage příliš drahá nebo nepotřebujete všechny ty funkce, Polar Ignite pro Vás mohou být ty pravé. Nabízí skvělou rovnováhu mezi vlastnostmi a cenou.

Polar Ignite mají jednoduchý a elegantní design. Jedná se o nejtenčí a nejlehčí hodinky, které společnost doposud vydala, váží pouze 35g. Nabízejí vestavěný GPS systém, snímač srdeční frekvence, odolnost proti vodě (WR30) a schopnost sledovat data ve více než 100 aktivit. Baterie není tak dobrá jako u dražších modelů, ale stále je slušná a vydrží maximálně 17 hodin.

Hodinky nabízejí řízená dechová scvičení a sportovní tlačítko, jejich použití je jednoduché. Sledují také Váš spánek a můžete je propojit s telefonem.

Polar M430

Hodinky Polar M430 jsou cenově dostupné a nabízí všechny základní funkce, které bežci potřebují. Hodinky mají vestavěnou GPS, monitorování srdeční frekvence a můžete si je spárovat s telefonem. Jsou voděodolné (WR30).

M430 jsou kompatibilní s programem Polar Running Program, který Vám pomůže při každodenním tréninku a pomůže Vám dosáhnout Vašich výkonostních cílů. Do hodinek můžete nahrát denní tréninkové programy, získat přístup k videím a dokonce sledovat průběh běhu pomocí funkce Running Index.

Baterie by měla vydržet až osm hodin používání, což není špatné, ale ani tak dobré, proti ostatním hodinkám Polar. Hodinky nemají barevný displej!

Našly si i u Vás chytré hodinky místo? Které používáte? Dejte nám vědět v komentářích.

Comment here