AndroidHryNovinky

PUBG Mobile Lite – menší hra s velkými změnami

PUBG Mobile Lite, verze populární bitevní hry, která je nyní navržená s širší nabídkou pro smartphony, je nyní dostupná na Google Play. Zatím je dostupná jen v „několika regionech“. Jedná se o jihovýchodní Asii, jižní Asii, severní Afriku a Jižní Ameriku. PUBG Mobile je populární počítačová hra a jedná se o jednu z nejznámějších her. Podle údajů mobilní analytické firmy Sensor Tower, v červenci vydělala 167 milionů dolarů . Od června nahromadila více než 50 milionů hráčů denně. Tato nová verze pravděpodobně zvýší již tak obrovský zájem. Zejména pokud bude k více dispozici.

Hra bude mít pár významných změn, které ji pomohou běžet na méně schopném hardwaru. Hry se budou hrát na menší mapě, kde se vejde 60 hráčů – oproti standartním 100 hráčů v jiných verzích PUBG. Bude zde více věcí a hráči se budoumoc uzdravit v jakémkoliv postoji, kromě „ležící“. Také nezapomněli na přesnější střelbu na slabších síťových připojeních. PUBG Mobile Lite zde bude mít vylepšenou pomoc při cílení a žádný dopad střely na výstřely na větší vzdálenosti.

TENCET říká, že hra bude brzy dostupní i pro regiony Evropy a v severní a střední Americe.

PUBG Mobile Lite není první verzí PUBG určenou pro méně schopná zařízení. V lednu začala společnost PUBG testovat PUBG Lite, bezplatnou verzi hry PUBG, v Thajsku.

PUBG stále konkuruje hře Fortnite a dalších populárních podobných her, a zdá se, že tvůrci se snaží přenést hru na co nejvíce platforem. Hra byla totiž celkově stažena více než 400 milionkrát od června letošního roku a PUBG Mobile Lite pomůže toto číslo jen navýšit.

Comment here