AndroidNovinkyPříslušenství

Razer bezdrátová sluchátka vylepšují herní zvuk na zařízeních Android

razer sluchátka
Bezdrátová sluchátka Razer usilují o opravu zpoždění herního zvuku v systému Android

Jednou z nejhorších věcí při používání bezdrátových sluchátek při hraní na telefonu se systémem Android je latence (odezva sluchátek). Ať už je chyba v telefonu se systémem Android nebo na výrobě (nebo na obou stranách), tak většina sluchátek, i těch drahých, nedokáže držet krok s tím, co se právě děje na obrazovce. Tento problém však vyřešila společnost Razer a přišla se svými novými sluchátkami Hammerhead True Wireless za $99 (2 280 Kč) .

Tyto nová bezdrátová sluchátka, které Razer představil, mají 60ms odezvy, pokud si aktivujete „Herní režim“ prostřednictvím speciální aplikace pro iOS a Android. Výsledek by měl sladit to, co slyšíte, s tím, co je na obrazovce. Razer tvrdí, že sluchátka používají přizpůsobenou verzi Bluetoth 5.0. Tato funkce má zachovat kvalitu zvuku a výdrže baterie v režimu s nízkou odezvou. Chcete-li jej zapnout, stačí třikrát klepnout na sluchátko.

Hammerhead True Wireless je svým designem poněkud podobná AirPodům. Pouzdro můžete nabíjet pomocí USB-C. Z hlediska použitelnosti neblokují extérní šum, pokud však tuto funkci vyžadujete, lepší volbou pro Vás určitě budou sluchátka AirPods Pro.

razer sluchátka

Hammerhead True Wireless jsou odolná proti vodě IPX4 a nabízí tři hodiny hraní na jedno nabití. Také zahrnuje nabíjecí pouzdro, které nabízí až čtyři nabití sluchátek, celkem tedy 12 hodin kapacity baterie. To je ve srovnání, s ostatními konkurenty. nižší průměrná délka životnosti baterie. Základní úkoly, jako je změna písně, příjmutí hovoru nebo aktivace preferovaného hlasového asistenta, se řeší pomocí dotykových ovládacích prvků na sluchátkách. Pokud chcete upravit hlasitost, musíte přes telefon.

Cena $99 (2 280 Kč) se zdá být spravedlivá k tomu, co zařízení nabízí. Tyto sluchátka jsou nyní k dispozici na Razer.com

Comment here