NovinkyTechnologie

Roborock S6 je jedním z nejlepších spořičů času v tomto roce

roborock S6
Roborock S6 – chytrý vysavač do Vaší domácnosti

Blížíme se k svátečnímu období a poslední věcí, nad kterou chcete trávit čas, je úklid. Měli byste si být schopni užít čas se svou rodinou a nechat podlahy na svém Roborocku S6.

Roborock S6 je jako mít svou vlastní úklidovou jednotku. Jedná se vlastně o inteligentní vysavač, který má dostatek energie na důkladné čištění koberců a podlah.

Udělejte si přestávku

ROborock S6

Pokud se Vám právě podařilo přesvědčit Vaše děti, aby si zdřímly nebo chcete strávit pár minut klidu navíc, můžete zapnout robota Roborock.

S6 je totiž vybaven tichým režimem, který pracuje po dobu tří hodin, přičemž vydává zvuk při hlasitosti nižší než 56 dB, což je hlasitost normální konverzace.

Mezi inteligetní režimy Roborock S6 však nepatří pouhý tichý režim. Vyvážený režim běží trochu hlasitěji, ale za to má větší sací výkon pro dokonalé čištění kdykoli během dne.

Pokud však chcete, aby při večerním uklízení přestal, stačí ho přivolat zpátky do jeho nabíjecí stanice, kde bude čekat na Vaše další pokyny.

Chytřejší, než si dokážete představit

Roborock S6 je jedním z nejchytřejších vysavačů na trhu, a to jak z hlediska technologie, tak investic. Nahrazuje téměř každý výrobek na čištění podlah ve Vašem domě. Funguje na tvrdém dřevě, na koberci a může dokonce fungovat i jako mop, když omylem něco rozlijete. Na hadřík můžete dát pár kapek esenciálního oleje. Vysavač vám rovnou při vytírání provoní i domov!

Roborock přijímá rozkazy přes Amazon Alexa nebo Google Assistant. Požádejte ho o uklízení a dělejte něco zábavnějšího!

V aplikaci můžete ovládat vše až po nastavení zón, kterým se má vyhnout nebo je vyčistit v určitých časech. Nemusíte po domě nastavovat magnety ani speciální pásky, v aplikaci stačí vykreslit pouze místnosti a Váš vysavač už udělá zbytek.

Výdrž baterie

Roborock S6 má velkokapacitní Li-Ion baterii, s kapacitou 5200mAh. Články pocházejí od renomovaných firem LG a Panasonic.

Tato kapacita stačí při úplném nabití až na 2,5 hodiny nepřetržitého vysávání, což představuje až 250m2. Samozřejmě vždy záleží na konkrétních podmínkách a členitosti.

Hladinu nabití baterie indikuje oválný rámeček kolem tlačítek vysavače. Pokud svítí bílou barvou, baterii zbývá více než 50% kapacity, pokud svítí oranžově, je nabitá mezi 20-50%, pokud však začne svítit červeně, má baterie pod 20% kapacity. To Vás však nemusí trápit, vysavač automaticky přeruší provoz, dojde sám do nabíjecí stanice a po dobití opět začne pracovat tam, kde předtím přestal.

Roborock se u nás prodává za 14 999 Kč, ušetříte tak nespočet hodin, které trávíte vysáváním.

Comment here