AndroidHryNovinky

Rush Wars: Vše, co potřebujete vědět o nejnovější hře od Supercell

Je to necelý rok, co Supercell vydal strategickou hru s názvem Brawl Stars, která je určená pro více hráčů a je k dispozici jak pro Android, tak pro iOS. Nyní nám představují hru s názvem Rush Wars. Tato hra přebírá prvky z dalších her od společnosti Supercell jako je Clash of Clans, Boom Beach nebo Clash Royale.

Prozatím je tato hra k dispozici pouze v Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandu. Kliknutím na níže uvedený odkaz si můžete hru zobrazit v obchodě Play a zaregistrovat se, popřípadě stáhnout, pokud bude už k dispozici i u nás.

Rush Wars
Rush Wars
Developer: Supercell
Price: To be announced

O čem tato hra je?

Rush Wars je nová strategická multiplayerová hra od Supercell. Principem hry je to, že si vytvoříte základnu a útočíte na základny od ostatních hráčů, abyste jim ukradli zlato. Ukradené zlato poté používáte k vylepšení Vaší obrany a jednotek.

Kdy bude hra Rush Wars dostupná i u nás?

Její vydání proběhlo 26. srpna v Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandu. Globální datum vydání však nebyl oznámen. Ale doufejme, že vydání nebude trvat tak dlouho, jako u hry Brawl Stars (16 měsíců).

Jakým způsem se hra hraje?

Hru Rush Wars můžeme nejlépe popsat jako spojení her Clash of Clans a Boom Beach. Svou základnu si musíte ubránit s pomocí obran a vojsk. Na ostatní útočíte pomocí jednotek, velitelů a kouzel.

Podívejte se na video, kde najdete více podrobností. Zatím se ale jedná o beta verzi, takže počítejte s tím, že některé věci ve hře se stále mohou změnit.

Je hra Rush Wars zdarma?

Ano, stejně jako všechny hry od Supercell.

To je zatím vše, co o této hře víme. Budeme Vás informovat o novinkách, tak nezapomeňte sledovat naší stránku.

Hrajete nebo znáte nějakou hru od této společnosti? Dejte nám vědět v komentářích!

Comments (1)

  1. […] Je to necelý rok, co Supercell vydal strategickou hru s názvem Brawl Stars, která je určená pro více hráčů a je k dispozici jak pro Android, tak pro iOS. Nyní nám představují hru s názvem Rush Wars. Tato hra přebírá prvky z dalších her od společnosti Supercell jako je Clash of Clans nebo Boom Beach. […] The post Rush Wars: Vše, co potřebujete vědět o nejnovější hře od Supercell appeared first on Mandroid . Source: Rush Wars: Vše, co potřebujete vědět o nejnovější hře od Supercell […]

Comment here