NovinkySmartphony

Uniklé fotografie potvrzují nový Samsung Galaxy S20 Plus

Galaxy S20
Nový vlajkový smartphone Samsung Galaxy S20

Nový smartphone nejspíš ani neponese název Samsung Galaxy S11. Místo toho Samsung přeskakuje k S20. V posledních týdnech se objevili zvěsti a nyní XDA Developers publikovali první fotografie smartphonu Galaxy S20 Plus.

Úvodní jméno možná reprezentuje rok 2020. Na snímkách můžeme vidět, že přední strana má výřez, který je podobný jako u Galaxy Note 10.

Můžeme vidět velké pole čtyř kamer, blesk a mikrofon. Na pravé straně se nachází ovládání hlasitosti a tlačítko zapínání/vypínání. Narozdíl od dřívějších sérií S10, zde nevidíme žádné tlačítko Bixby.

Displej má velmi malé rámečky. Displej Infinity-O je mnohem méně zakřivený než dříve. Zdá se, že se společnost rozhodla pro 2.5D sklo, místo obvyklého zakřiveného skla. Stejně jako Galaxy S10 a Galaxy Note 10 bude Galaxy S20 Plus dodáván s předinstalovaným chráničem obrazovky.

Společnost Samsung představí na své události Unpacked 11. února celou řadu zařízení S20, včetně různých velikostí obrazovky a některých modelů s připojením 5G. Očekává se, že příští měsíc představí i další skládací telefon společnosti, možná nazývaný Galaxy Bloom.

Comment here