AndroidHryNovinky

Shadowgun War Games je konečně k dispozici!

Aktualizace: 16.2.2020 : Shadowgun War Games, nejnovější vydání dlouhodobé série, je oficiálně k dispozici pro všechny! Zhruba měsíc poté, co byla spuštěna beta verze hry.

V případě, že nevíte o co se jedná, tak jde o týmovou online střílečku z pohledu první osoby, která nabízí bitvy pět na pět. Pokud máte rádi hru Overwatch, tuto hru si určitě zamilujete. Popřípadě si můžete přečíst podrobnější informace v našem článku.

Zde si hru můžete stáhnout:

Původní článek 20.1.2020 : Shadowgun je jedna z nejstarších a nejpopulárnějších her FPS pro mobilní zařízení. Pomohla vybudovat mobilní žánr FPS a jeho vývojář, Madfinger Games, je jedním z nejlepších v oboru s hrami jako Dead Trigger 2, Unkilled a dalšími tituly. Další hrou je Shadowgun War Games. AndroidAuthority měl tu možnost si beta hru již zahrát a podělil se o své zkušenosti.

Zdroj:
Zdroj: AndroidAuthority

Shadowgun War Games ovládání a hratelnost

Ovládací prvky jsou velmi podobné jako u ostatních her FPS.

  • Pohybováním po levé straně displeje se s postavou pohybujete. Pokud palcem přidržíte, postava bude sprintovat.
  • Pohybováním po pravé straně displeje zaměřujete zbraní Vaší postavy.
  • Pravý horní roh – v pravém horním rohu jsou umístěny Vaše zbraně a tlačítko „načíst znovu“.
  • Levý horní roh – v levém horním rohu se dostanete do nastavení.
  • Dolní střed obrazovky Vám ukazuje schopnosti Vaší postavy. Klepnutím na ikony tuto schopnost použijete. Po každém použití se Vám zobrazí časovač cooldown, který ukazuje, za jak dlouho bude schopnost opět k dispozici.
Zdroj: AndroidAuthority

Hra se liší od postav, načtení postav a délky bojů se zbraněmi. Každá postava (zatím jich je pět) má vlastní sadu schopností spolu s vlastními zbraněmi. Hráči mají mnohem více životů než jiné tituly FPS.

To má za následek mnohem delší boje. Takže pokud jste ve hře „slepí“, nemusí to znamenat okamžitou smrt.

Hra má k dispozici módy: team deathmatch a capture the flag. Oba jsou vcelku standardní. V beta módu nejsou zatím povoleny žádné mikro transakce, takže se neví, co zde bude k dispozici. Na základě popisu Obchodu Google Play se však pravděpodobně jedná o samolepky, emoce, vzhledy a další podobné věci.

Zdroj: AndroidAuthority

Postavy

Ve hře se momentálně nachází pět postav a tady je ve zkratce něco o nich:

  • Sara (podpora) – mezi její dvě schopnosti patří léčivý granát, který pomáhá regenerovat zdraví spoluhráčů a klasický bublinkový štít pro ochranu. Její výběr zbraní a rychlost jsou běžné. Tuto postavu je trochu obtížné hrát, protože nemá žádné útočné schopnosti. Udrží však spoluhráče déle naživu například v přestřelce a stále přispívá se svými zbraněmi.
  • Jet (útočník) – ovládá brokovnici a je nejrychlejší postavou. Díky jeho schopnostem může být neviditelný při úniku a plížení. Aby však nebyl ve výhodě, ostatní hráči jsou pro něj také neviditelní. Jeho další schopností je skočení vpřed, abyste tak mohli zaútočit se svou brokovnicí. Jet má však méně životů, než ostatní postavy, takže buďte opatrní!
  • Revenant (tank) – je trochu snažší. Jeho rychlost je nižší a zbraně jsou poněkud nevýrazné. Zabít ho však trvá věčně a to i pomocí brokovnice Jet nebo odstřelovače Willow. Jeho schopnosti mu umožňují spáchat větší damage (poškození), pohybovat se rychleji a dezorientovat blízké bojovníky.
  • Willow (odstřelovač) – její sniper je snad nejsilnější zbraní ve hře. Musíte však střílet ručně i pokud máte automatický režim. Její schopnosti mají velké poškození. Můžete nasadit miny, které Vaše protihráče vyhodí do vzduchu. Je to velmi riziková postava s vysokou odměnou.
  • Slade – standardní typ vojáka. Jeho schopnosti jsou silný granát, který poškozuje blízké bojovníky, stejně jako schopnost samoregenerace. Jeho rychlost, brnění a zbraně jsou všechno, co z něj dělá skvělou základní postavu pro začátečníky.

Jedná se o beta verzi. Popis Obchodu Google Play slibuje další postavy v pozdějších vydáních. Z hlediska obtížnosti jsou Willow a Jet nejobtížnější. Revenant a Slade jsou snadnější díky vysokému zdraví. Sara je někde uprostřed jako podpůrná postava, protože jejím účelem je spíše obrana než boj.

Zdroj: AndroidAuthority

Ostatní funkce

V nastavení máte k dispozici tři zvukové posuvníky, které upravují hlasitost ve hře dle Vašich potřeb. Ovládací část nastavení umožňuje změnit režim střelby z jednoduchého režimu (automatická střelba) na jiné režimy, opět podle potřeby. Také si můžete nastavit omezovař obnovovací frekvence a kvalitu grafiky.

O podrobnějších informacích o hře a o případných aktualizacích vás budeme ještě informovat!

Comment here