AndroidNovinkySmartphony

Samsung pracuje na dalším skládacím smartphonu

Samsung
Zdá se, že Galaxy Fold od společnosti Samsung byl pouze začátek

Během konference Samsung Developer Conference 2019, která začala v úterý, společnost zveřejnila nové video na YouTube, které ukazuje nový skládací telefon.

„Samsung bude i nadále zkoumat řadu nových formových faktorů v skládací kategorii. A na SDC19 vyzvala společnost vývojáře i uživatele, aby se připojili k prozkoumání nových případů použití a uživatelských zkušeností,“ uvedla společnost v popisu videa.

Video nám umožňuje nahlédnout, jak by rozhraní pro tento skládací telefon fungovalo v určitých reálných situacích. V jednom okamžiku telefon zobrazí video vaření; při sklopení do úhlu 90 stupňů se video zobrazí v horní části displeje telefonu, zatímco ovládací prvky videa zůstávají v dolní horizontální části, která se také následně zvětší.

Video se nezmiňuje o žádném konkrétním zařízení a pravděpodobně jde pouze o náhled toho, na čem Samsung zrovna pracuje.

Pověsti o tom, že společnost Samsung uvádí na trh skládací telefon, se objevují od března; údajně společnost vydá nové zařízení příští rok. Možná ale však nebude první, kdo to udělá; Společnost Motorola také pracuje na skládacím flip telefonu a může se objevit již koncem tohoto roku.

Comment here