AndroidHryNovinky

Myslíte si, že máte dobrou slovní zásobu? Hra slovní duel Vás prověří!

Slovní duel

Myslíte si, že máte dobrou slovní zásobu? Tak proč si ji neprověřit v nové hře Slovní duel, kterou vytvořili vývojáři z HiddenChicken. Tato hra Vás vyzkouší ze slovní zásoby a zároveň Vás i zabaví.

Princip hry je velmi jednoduchý, vyzvete nějakého náhodného soupeře, poté se Vám zobrazí písmenko na které mají Vaše slova začínat a pak už jen stačí napsat více slov než má Váš soupeř. Ale pozor! Jedinou podmínkou této hry je, že na vymýšlení slov máte pouze 60 sekund. Dokážete porazit protivníka za tak krátkou dobu?

Slovní duel je možné hrát nejen online s náhodnými lidmi, ale i s Vašimi přáteli. Takže pokud chcete dokázat Vašemu kamarádovi nebo komukoliv z rodiny, že jste na tom se slovní zásobou lépe jak oni, tak jen do toho! Slovní duel obsahuje také žebříček top 50 hráčů. Dostanete se do něho i Vy?

Hra je zcela zdarma a obsahuje nákupy přímo ve hře. Můžete si například koupit za určitou částku „slovíčka“. Tyto slovíčka Vám pomohou, když už Vás nenapadají žádné slova v bitvě. Po zakoupení jakéhokoliv balíčku Slovíček se Vám také automaticky přestanou zobrazovat reklamy. Abyste si tuto hru mohli zahrát je potřeba mít na androidu aplikaci „Hry Google“ a pro iOS zase „Game Center.

Líbí se Vám tato hra? Tak neváhejte a stahujte pod odkazy níže!

Comments (1)

  1. Má to sice ještě mouchy, ale s přítelkyní na večer celkem prdel! 😀 Kdyžtak kdo by si chtěl zahrát proti mě, tak PanSlinivka

Comment here