AndroidNovinkySmartphony

Smartphony Pixel 4 a Pixel 4 XL od Google jsou tady!

pixel 4
Nové modely Pixel 4 a Pixel 4 XL byly dnes představeny.

Už jste určitě viděli nebo četli články o nejnovějším smartphonu od Google. Konečně jsou tady! Společnost právě oznámila smartphony Pixel 4 a Pixel 4 XL na své hardwarové akci v New Yorku. Pixel 4 je dodáván ve třech nových barvách: bílá, černá a oranžová s omezeným vydáním. Ode dneška se tyto smartphony dají již předobjednat a budou dodávány 24. října. Cena těchto smartphonů začíná na $799 (18 700 Kč).

pixel 4

Model 4 XL má 6,3 palcový Quad HD displej, zatímco model 4 má 5,7 palců 1080p. Obě zařízení mají funkci obnovovací frekvence 90 Hz pro plynulé posouvání a citlivost, ale za určitých okolností (kterých si stejně nevšimnete) se automaticky přizpůsobí na obvyklé 60 Hz, aby se optimalizovala výdrž baterie.

V oblasti horního rámečku Google umístil řadu senzorů které umožňují novou funkci nazvanou Motion Sense, která umožňuje ovládat tento smartphone pouze gesty rukou – není tedy třeba se obrazovky dotýkat. S Motion Sense můžete dělat věci, jako je ovládání hudby nebo třeba i odmítnou hovor, stačí pouze mávnout rukou poblíž displeje telefonu. Google poznamenal, že tuto funkci lze kdykoliv deaktivovat.

Google také představuje novou aplikaci Záznamník. Jedná se o hlasové poznámky, které automaticky – a velmi rychle – přepisují to, co říkáte, pomocí rozpoznávání řeči Google. Jelikož jde o produkt Google, tak můžete zpětně ve svých nahrávkách hledat konkrétní slovo. A opět, všechno se ukládá pouze do zařízení bez pomocí cloudu.

O podrobnějších specifikacích Vás budeme ještě informovat, tak nezapomeňte sledovat naší stránku!

Comment here